Nový healer Moira míří do Overwatch

0

Blizzcon přinesl skvělou zprávu pro všechny supporty v Overwatchi. Do robustní soupisky hrdinů brzy přibude healerka Moira, která v sobě míchá prvky Zenyatty, Symmetry a Reapera. Podívejte se na představovací video a bude vám jasné, že hrát za tuhle paní bude dost zábava.

Moira je genetická vědkyně ze zločinecké organizace Talos, což z ní dělá parťáka Reapera, Widowmaker a Sombry. Ostatně, lze to poznat z designu a barevné stylizace. Kromě smyslu pro módu má Moira v rukávu několik triků a kromě léčení dokáže nadělit i pořádný damage. Konec konců, šéf vývoje Jeff Kaplan ji v žertu popsal “OP AF”, overpowered as fuck. Při pohledu na její schopnosti není důvod, proč mu nevěřit:

Biotic Grasp

Levou rukou před sebe Moira vypouští léčivý paprsek, pravou zase naváděný proud energie, která nepřátelům ubírá zdraví, genetičku přitom léčí a doplňuje ji zásobu léčivé energie.

Biotic Orb

Moira dále může vypustit buď žlutou kouli, která léčí parťáky v okolí, nebo fialovou kouli, která kontinuálně nepřátele zraňuje. Koule se odráží od stěn a doletí poměrně daleko, takže můžeme čekat podstatně záludnější verzi energetické koule od Symmetry.

Fade

Něco Moira zřejmě pochytila od kámoše Reapera, neboť i ona se umí teleportovat za nepřátelské linie, byť však jen na krátkou vzdálenost.

Coalescence

Její ultimátka pak kombinuje obě energie do jednoho masivního proudu, který kamarády léčí a nepřátele ničí. Proud dosáhne hodně daleko a navíc prochází překážkami. Jak se s tím vypořádáme?

Víc o Moiře v tuto chvíli nevíme. V dohledné době by se měla objevit na testovacích servech PC verze a až potom skutečně ve hře. Dokážu si představit, že Moira nebude mít příliš hitpointů a podobně jako Zenyatta bude patřit mezi nejkřehčí postavy, protože jinak to nebude vůbec příjemný protivník. Podívejte se na video, které odhaluje Moiřino příběhové pozadí.

Kromě Moiry byla představena i nová veselá mapa Blizzard World, která začne jako Assault a skončí jako Escort. Tedy například jako King’s Row nebo Hollywood. Blizzard World je fiktivní zábavní park s oblastmi odkazujícími na různé hry od Blizzardu a pokud máte nahrané StarCrafty, Warcrafty, Diabla a další hry, určitě se tu vyblbnete. Já se docela těším na návrat do Tristramské katedrály.

A než výčet Overwatchových novinek Blizzconu ukončíme, byla by škoda opomenout další z řady výborných filmečků, který se věnuje jednomu z hrdinů. Tentokrát se podíváme do minulosti Reinhardta a na to, co se vlastně stalo v Eichenwaldu.

Nový healer Moira míří do Overwatch
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů