Free víkend akce Overwatch je na spadnutí, týkat se bude všech platforem

0

Tento víkend budete mít poměrně atraktivní možnost zahrát a vyzkoušet si zcela zdarma úspěšnou on-line akci Overwatch. Nabídka takzvaného free víkendu se bude navíc týkat všech platforem naráz.

Oznámení přišlo skrze tweet týmu, který rovněž avizoval i přesná data. Volný víkend bude probíhat ve dnech od pátku 16. února až do pondělí 19. února.

Oficiální příspěvek na webu hry pak do hry láká pochopitelně zejména ty hráče, kteří dosud s Overwatch neměli tu čest. Všichni se každopádně mohou těšit na kompletní seznam hrdinů (26) a do rotace pochopitelně vstoupí i veškeré dostupné mapy (17).

Zcela pochopitelný je následně i fakt ten, že pokud si případní nováčci hru v její plné verzi zakoupí, tak si do ní budou moci přenést i veškerý svůj odehraný obsah. Nutností je však samozřejmě použití stejného účtu.

Další novinky a štědré oslavy čínského nového roku

V souvislosti s touto zprávou pak můžeme určitě ještě připomenout i ostatní dění okolo hry. Overwatch tak kupříkladu aktuálně slaví čínský nový rok a to s sebou mimo jiné přináší i řadu změn a navrch i příchod řady kosmetických doplňků. Těm vévodí zejména nové skiny.

Free víkend akce Overwatch je na spadnutí, týkat se bude všech platforem
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů