Die, die, die!

0

Reaper je sám o sobě velmi zajímavá postava. Má dvě brokovnice, může chodit jako duch a vypadá jako strašidlo.

Nicméně je fakt, že dobrý hráč s ním může otočit průběh hry. Proč? Protože s Reaperem se dá velmi slušně hrát taktika typu: Najdi, zabij a uteč. Portne, nebo spíš přenese se za nepřátele, rozdrtí z blízkosti healery a než se tým na něj otočí, použije Wraith Form (přemění se na ducha, ve kterým je imunní vůči jakémukoliv typu poškození) a dostane se pryč. V této formě je ale schopen sbírat Health Packy, můžou ho healeři healovat, případně může sbírat i Health Orby, které pouze pro něj vypadávají ze zabitých nepřátel.

Stejně tak je důležité zmínit, že je velmi dobrý counter proti Roadhogovi nebo Winstonovi, neboť tyto dvě postavy nemají žádný armor (v případě Winstona velmi malý) a tudíž jeho brokovnice jimi projedou jako horký nůž máslem. Rovněž D.Va bez mecha nebo Tracer jsou pro Reapera z blízkosti Instant Kill(zabití na ránu). V případě, že se je nepovede zabít a musí přebít svoje brokovnice, může přebíjení urychlit zmáčknutím tlačítka na přebití a hned tlačítkem na útok nablízko. Tím se sice přeruší animace dobíjení, ale brokovnice budou nabité.

Reaperovu ultimátní schopnost, Death Blossom, není vhodné používat na jednoho nepřítele. Je výhodnější skočit mezi ně a až poté ji zapnout. Nicméně pozor na countery. Konkrétně třeba na D.Vu a její Defense Matrix, kterým je schopna pokrýt ultimátku kompletně celou. Nebo také na Reinhardta a jeho štít, kde pokud se za něj nepřátelé schovají, tak ultimátka přijde vniveč. Ono counterů proti tomuto je hodně (Zenyatta, Lucio, Roadhogův hook…), ale tyto jsou asi nejdůležitější.

Kdysi, když Ana a její Nano Boost přidával i na rychlosti dané postavy, byl naboostovaný Reaper zkázou pro všechny. Také se tyto kombinace hojně používaly a obrana proti němu v podstatě nebyla.

TheDejv: Na toto existuje celkem zajímavá náhrada. Stačí když Lucio použije Speed Boost a vyjde to nastejno. Osobně jsem si to vyzkoušel a funguje to skvěle, jediný problém je správná koordinace.

 

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekOdpovede zamestnancov WG
Další článekZměny vybavení v 0.6.1
Redaktor hry Overwatch | vášnivý hráč her Overwatch, Factorio, The Division | Programátor/Developer (PHP, CSS, HTML, JS, C#, SQL)