Dělostřelec Hanzo

3

Často se stane, že po připojení se do hry někdo instapickne Hanza nebo Genjiho, a lidem to vadí. Přičemž nechápu proč? Hanzo je přece naprosto skvělé DPS, které dokáže otočit hru. Jeho schopnost střílet šípy je tak jedinečná, že jakmile se trefí třeba do Zena nebo Mercy, tak je to okamžitá smrt.

Nicméně všimli jste si také jedné věci, a to té, že Hanzo může být ve hře nasazen i jako artyna? Jak? Zkrátka když vystřelí šíp do vzduchu, tak prostě po čase sletí dolů na zem. Takže když si s kamarádem založíte vlastní hru a budete trénovat místa dopadu šípů, budete si moci říkat: Dělostřelec Hanzo!

Když už jsme u Hanza, je dobré zmínit jeho schopnost Scatter Arrow, která vystřelí jeden šíp, který se po kontaktu s pevným objektem odrazí a rozštěpí na několik dalších šípů. Jakmile toto Hanzo střelí pod kohokoliv, tak je to také okamžitá smrt.

A co teprve jeho „dračí“ ultimátka? No, to je naprostá bomba, hlavně v kombinaci se Zaryou. Šípem vypustí draky, a ty po cestě žerou všechny nepřátele.

Rovněž tak může perfektně chránit healery, a to tím, že v případě nutnosti si stoupne před ně, aby chytal příchozí poškození místo nich.

Co z toho všeho plyne? Že Hanzo je skutečně nejlepší DPS ve hře. Takže opět by se na tyto hráče, co ho vezmou, nemělo nadávat, neboť hru můžou tzv. potahat.

TheDejvNeodsuzujte lidi, co ho ihned vezmou, jakmile se načtou do hry. Zkrátka pořádně trénujte, neboť dobrých Hanzů je fakt nedostatek.

Dělostřelec Hanzo
Ohodnoťte tento článek!
2.47 (49.41%) 34 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Hanzo je unikátny tak ako každý charakter len ľudia nevedia na koho zvaľovať vynu a tak si proste niekto musi zosobňovať problem, každý hra za to čo ho baví. A ked sa niečo nedarí, tak proste hľadám iný spôsob ako sa vysporiadať s provníkom a nie hľadam spôsob ako nasierať vlastných ľudi… a tak chvála bohu chat a voice chat ide vypnúť.. nač zbytočne sa rozčulovať nad ľudmi.. já som sem prišiel protivníkov natrepať zatky toť moje motto:D

Comments are closed.