Buff Bastiona

1

Tak je to skutečně tady,”velmi oblíbený” Bastion dostane buff.

  • Self repair – nepřeruší se příchozím poškozením
  • Self repair – lze pustit během pohybu
  • Recon Mode – počet nábojů zvýšen
  • Recon Mode – rozptyl střelby snížen
  • Sentry Mode – sníženo příchozí poškození
  • Sentry Mode – zvýšen rozptyl střelby
  • Sentry Mode – odstraněna možnost udělit headshot

Podle všeho vývojáři chtějí, aby se primárně soustředil na tanky (Reinhardt, Zarya atd.). Tento buff by měl v nejbližší době přijít na PTR. Pokud tato úprava projde i na live server, tak se Bastion bude brát i na útoky, aby ničil nepřátelské tanky.

Fakt je, že se občas bere i teď na attack, konkrétně na mapy kde je Payload, třeba King’s Row. Po dobytí 1. bodu, vyjede payload z garáže, posadí se na něj Bastion, před něj se postaví Reinhard se štítem a jede se. Co jsem zjistil, tak spousta lidí neví jak tuto kombinaci přemoct. Respektive pokud se k tomu přidá ještě Torbjörn se svojí věží, tak jsou lidi často úplně v háji.

Jak na to? Velice jednoduše. Stačí vzít třeba Pharah, aby střelila přímo na payload a tím všechny rozhodila. Pak už je snadné zničit healery, Bastiona i Reina.

Já osobně si teď neumím představit jak Bastion bude kroužit kolem paylodu v Sentry Mode a drtit všechno co bude mít okolo sebe. Ještě štěstí, že ve hře není friendly fire.

Sečteno a podtrženo:
Vývojáři se pustili opravdu do zajímavého projektu. Naposledy, když předělali Symmetru, to dopadlo velmi dobře. Generátor je super věc. Pokud to stejně dopadne i s tímto projektem, tak se máme skutečně na co těšit. Nicméně vyvozovat nějaké závěry je předčasné. Jakmile nový Bastion přijde na PTR, budu vás samozřejmě informovat.

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJOverwatch fórum
Sdílejte
Předchozí článekVšude samá láska
Další článekSouhrn změn v testu 9.17.1
Redaktor hry Overwatch | vášnivý hráč her Overwatch, Factorio, The Division | Programátor/Developer (PHP, CSS, HTML, JS, C#, SQL)

1 KOMENTÁŘ

  1. to je ako keby s bastion spravili terminatora no… no ale aspon nebude staticky sedieť na jednom mieste to dosť naserie ked tým ho nevie zložiť z diaľky…. ešte dajak poriešiť torbjona s jeho vežičkou, lebo ten je tiež pain in ass ako je bastiion staticky na mieste.

Comments are closed.