Blizzard vydal oficiální aplikaci Overwatch League

0

Na App Store a do obchodu Google Play aktuálně dorazila nová aplikace z produkce Blizzardu. Nejedná se však o nějakou nečekanou herní pecku či jiné podobné překvapení, ale o drobnou aplikaci, jež má doprovázet oficiální ligu akce Overwatch.

Aplikace pojmenovaná Overwatch League aktuálně přináší pozvánku do světa startující oficiální ligy. Ta je zahájena právě dnes a následně potrvá až do července. Tehdy dojde k vyhlášení vítězů a následně se v srpnu mohou fanoušci hry těšit ještě na turnaj hvězd.

Sledujte své oblíbené hvězdy

Samotná aplikace každopádně přináší zejména možnost sledování aktuálních žebříčků a turnajů. Navrch nechybí ani možnosti upozornění týkající se například sledování oblíbených týmů a chybět nesmí ani funkcionalita typu VOD. Ta má v tomto případě podobu přítomnosti videí a živých streamů.

Našince by nicméně mohlo trochu nepotěšit, že z hlediska podpory (alespoň prozatím) se nelze těšit z české lokalizace. Nabízená funkcionalita je však jistě dostatečnou kompenzací takovéhoto nedostatku.

A ve finále můžeme z dosavadních pozitivních ohlasů určitě vytípnout kupříkladu to, že appka v reálu ukazuje časy v lokálním čase a nikdo si tak nemusí nutně přepočítávat přechody časových pásem jen proto, aby mohl sledovat své oblíbené týmy. Díky tomu tedy hráči mohou vždy být v obraze.

Ohodnoťte tento článek!