Blizzard v kooperaci s Twitchem startuje Overwatch League

0

Jasný důraz na multiplayerový zážitek je ve snahách týmu Blizzard dlouhodobě zcela očividný, ovšem nejenom tím jsou hráči všude po světě živi. Některým totiž stačí jen pozorovat druhé a více zkušené, a právě o tom je zpráva dnešní.

Blizzard totiž aktuálně startuje ligu v on-line akci Overwatch. A v souvislosti s tím podepsal exkluzivitu týkající se streamování s Twitchem. Díky tomu (a díky investici zhruba 90 milionů dolarů) se hráči dočkají exkluzivních streamů jednotlivých zápasů a ostatních přenosů právě na této platformě.

Oficiální start je již za dveřmi

Jednotlivé streamy budou dostupné v korejštině, angličtině a francouzštině a odkaz na dedikovaný kanál na Twitchi naleznete zde. Opomenout bychom určitě ale také neměli ani kompletní program.

První týden tedy můžete vidět zde a z toho lze mimo jiné vyčíst i to, že premiérový zápas Overwatch League značí souboj mezi tým San Francisco Shock a Los Angeles Valiant.

Zmínit rozhodně můžeme i to, že stránka dedikovaná programu zápasů ukazuje jednotlivé časy v lokálním časovém pásmu a sami se tak můžete ihned orientovat, kdy který zápas probíhá. Jestliže je je tedy Overwatch vaší krevní skupinou, tak na Twitch určitě zavítejte a následující měsíce si určitě pečlivě naplánujte.

Ohodnoťte tento článek!