Zenimax Online slibují Morrowind jak ho ještě neznáme

0

Za necelý měsíc se populární MMORPG The Elder Scrolls Online dočká dosud největšího rozšíření s názvem Morrowind. Do hry přibude rozlehlý ostrov Vvardenfell, nová třída Warden, zcela nový systém battlegrounds a napínavý příběh, který se točí kolem jisté mysteriózní nákazy. Podle všeho by si na své neměli přijít jen zelenáči, ale i veteráni celé série. Alespoň to tak připomínají sami tvůrci v novém videu.

Vvardenfell se rozprostírá na území od městského přístavu Seyda Neen přes vulkanické pláně Ashlandu až k hustým houbovým lesům. Jeho rozmanitá divočina tak láká dobrodruhy, kteří se budou muset vydat na nebezpečnou cestu napříč legendárními lokacemi asi 700 let před událostmi třetího dílu singelplayerové série The Elder Scrolls III: Morrowind.

Koukněte na video s komentáři hráčů i samotných tvůrců:

Svět se zase jednou nachází ve strašlivém nebezpečí. Jeden ze tří smrtelných bohů, vládce Morrowindu a legendární strážce Vvardenfellu, potřebuje vaši pomoc s řešením záhadné nemoci. Pomozte Vivecovi ke znovunabytí moci, během čehož proniknete do intrik tamní smetánky a nakonec zachráníte svět před naprostou zkázou, aby skončil přesně tak, jak si ho možná pamatujete z předchozích her.

Hra The Elder Scrolls Online je známa díky masivním a zcela otevřeným PvP bitvám, které probíhají v centrální provincii Cyrodiil. TESO: Morrowind přinese do hry nový PvP mód s názvem Battlegrounds. V něm půjde o intenzivní 4v4v4 souboje v prostředí podobném arénám.

Hra dorazí na pulty obchodů už 6. června a koupit se dá v několika variantách včetně velké sběratelské edice, která obsahuje 30cm sošku nazvanou Dwarven Colossus.

Ohodnoťte tento článek!