WoWp: Záznam gameplaye nových bombardérů

3

Každý den získáváme více a více informací o předělávané hře World of Warplanes 2.0. Včera se objevila tři nová videa s průběhem hraní nové třídy bombardérů.

Herní grafika vypadá úžasně a hra vypadá mnohem lépe, než tomu je u předchozí verze. Ze sdílených informací, které jsme dostali, současný test server dává hráčům přístup k většímu obsahu každých pár dní, což znamená, že se postupně bude objevovat více a více informací o změnách.

Já se přiznám, že jsem nadšený. Letadla jsem znovu začal hrát abych byl připravený na verzi 2.0.

Nicméně co mě momentálně vytáčí, je harmonogram akcí Wargamingu. Naprosto hloupě se totiž kryjí jednotlivé akce. World of Warplanes a jejich bitva o Thorovo kladivo a World of Tanks s hodnocenými bitvami. WoWp začínají v 19:00, trvají cca dvě hodiny. WoT začíná v 20:00 a končí o půlnoci. Toto by měl Wargaming vyladit, jelikož si sám sobě škodí. Lidé, co by chtěli hrát obě hry, si nakonec musí vybrat. Ještě velice brzy přijde do WoWs hodnocená sezóna.

Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘŮ

  1. vyzerá že to bude krok vpred …. lebo ak to poserú tak môžu zhasnúť… to je ich asi posledná šanca

    • hlavne aby udelali neco s enginem, ten 32bitovy cosi, co mi vyuziva 11% procesoru a 20% grafiky a ma problem udrzet stabilnich 30 fps, je sileny

      • Presne mam i7 a gtx1060 a lietadla maju niekedy 20fps , v tankoch sa nedostanem pod 100fps. Maju to brutalne neodladene.

Comments are closed.