0.5.16 změny německých torpédoborců

2

Narazil jsem na změny německých miláčků, kteří mají zanedlouho přijít do hry. Respektive už v ní jsou, jen je kluci z WG musí odemknout.

Jako vždy jsou tyhle informace z test serveru, což znamená, že se do vydání na public server mohou změnit. Ale jak to většinou bývá, nezmění se, i když doufám, že některé ano.

update4-0uab1x

Německé Hydro bude nahrazeno obyčejným (stejné jako u IJN nebo VMF lodí). Kouř se nahrazuje také, obyčejný kouř (stejný jako IJN / VMF DDS) se nahrazuje speciálním pro Němce. Trvají kratší dobu než ostatní kouře (pro tier 7, mají 65 s na rozdíl od 85 s od VFM / IJN).

Velké množství pancířů na tieru 6 a vyšším bylo posíleno. O kolik a který, jsem bohužel nenašel, ale hned jak to zjistím podělím se o tu informaci s vámi.

Některá low tier torpéda dostala malý nerf (byla oslabena). Tyhle změny mi zas tak brutální nepřijdou, zde bych se s tím i smířil. Reload time mi zas tak nevadí, aspoň je víc času na manévrování.

  • V-25 (32 s to 38 s)
  • G-101 (32 s to 38 s)
  • V-170 základní torpéda (32 s to 38 s)

Postihy na střílení hlavními bateriemi byly nerfnuty až do pekel: z 3.15km na 6.65 km, některé vyšší tiery se dostanou až na 8 km. Co to přesně znamená? Jednoduše když jste neviditelní a sáhnete na levé tlačítko myši, rozsvítíte se takovým stylem, že vás uvidí i letadlová loď v rohu mapy.

MartinH: Hráči hodně nadávají na změnu kouře. Uvidíme, jak lodě budou vypadat na publiku, já se na ně neskutečně těším, nicméně doufám, že je nezprasí ještě dříve, než vyjdou na světlo světa. Už aby byly nové DD odemknuty, abychom dostali takový malý vánoční dárek.

Ohodnoťte tento článek!

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Vcera jsem potkal nemecky osmickovy torpedoborec ve hre takze ve hre uz normalne jsou

    • Vsak oni jsou i ve stromu, jen jsou jeste zamkle … udajne je testuji …, ale podle mne uz takhle pujdou ven …

Comments are closed.