Zachraňte Transylvánii a na Halloween vypusťte ve World of Warships temnotu

0

Rok se s rokem sešel a Dušičky jsou zpět. Halloweenská oslava ve World of Warships opět přichází se zajímavými plavidly, graficky parádními stroji a samozřejmě také pořádně strašidelným příběhem.

Loď Transylvania se svým doprovodem uprchla z Říše temnoty, ale Temné síly je sledovaly domů! Bojujte proti vlnám ponurých lodí a letadel, zatímco se magické věže snaží dokončit rituál a uzamknout portál jednou provždy!

Velmi očekávaná halloweenská událost roku 2017 vás postaví ke kormidlu jedné z nových lodí, abyste bránili magické věže před pohlcením zlými silami a před Hnusem, temným mrakem zvrácené magie, která se line z Portálu. Zatímco Hnus regeneruje nepřátelské lodě z Říše temnoty, vaše lodě budou při kontaktu s ním přicházet o výdrž. Čím delší bitva, tím víc se Hnus bude šířit. Zničení magické věže bude znamenat delší čas nutný k uzavření Portálu. Vaší hlavní prioritou je obrana věží!

Zní to šíleně a vypadá ke všemu pořádně strašidelně. Pravdou je, že nový halloweenský event ve World of Warships nabízí pořádný kotel zábavy, který vnese do populární hry trochu té dušičkové nadsázky.

Nepřátelské síly

Rasputin se vrací se svými hordami Zikas, a tentokrát mají posily! Obávaná letadlová loď Great Gorgon vstupuje do boje se svou legií torpédoborců Ghoul, křižníků Scarab a bitevních lodí Varg!

Hráči se však nemusí bát, nebudou v tom sami.

Vyberte si mezi torpédoborcem Urashima, křižníkem Svyatozar, bitevní lodí Magnu-S nebo letadlovou lodí Nobilium. Každé plavidlo má nadpřirozené schopnosti, které mimo Říši světla nemají obdoby, a velí mu speciální kapitán s 19 body schopností.

Ohodnoťte tento článek!