WoWs: Velké snížení nákladů u hightierů

12

Od tohoto týdne bude ve World of Warships testována nová velká změna. Vývojáři se rozhodli otestovat na jeden měsíc snížení nákladů na opravy lodí 8. – 10. tieru o 20%, hightiery se totiž v poslední době obecně hrají velmi málo, protože náklady na jejich údržbu jsou poměrové mnohem vyšší, než ve World of Tanks. Důležité je poznamenat, že tento test se týká jen a pouze neprémiových lodí. (edit: Akce nyní běží na RU, byla také ohlášena na NA, o její dostupnosti v Evropě zatím není nic známo).

Vývojáři po měsíci shromáždí data nákladů a poté se rozhodnou, zda tato změna zůstane i nadále, jestli se bude dále testovat, nebo zda se zkrátka zruší. Protože tyto změny už ve hře jsou, na oficiálních fórech požádali vývojáři, aby lidé o ekonomice diskutovali, samozřejmě týká se to zejména ruského serveru.

Novinky ohledně USS Saipan
Dále tu máme novinky, týkající se první premiové letadlové lodi ve World of Warships, amerického letadlového nosiče 7. úrovně USS Saipan. Už jsme tu o něm psali, nicméně jak vyplynulo z informací vývojářů na amerických fórech, Saipan byl odložen, i když ne o moc. Tak jako tak by měl přijít do hry v nejbliších dnech a zřejmě nadále platí, že to bude za jednoduché mise (aby si ho nemohl koupit úplně, úplně každý). Vývoj tuto loď ještě stále plně nevybalancoval, i když, jak jsme tu už psali, poměrně výrazně změnili deck z 2-3-0 na dva možné a oba pravděpodobně horší – 2-2-0/3-0-1. Střemhlavé bombardéry jsou přitom v osmičlenné letce, torpédové nadále ve tříčlenné, stejně jako stíhače.

Uvidíme, co se ze Saipanu nakonec vyklube.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekType 59 do Armored Warfare zdarma
Další článekGottwy CZ: Replay Jagdpanther 2
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

12 KOMENTÁŘŮ

 1. Takže, pokud tato změna testuje množství hráčů na tierech 8-10 a její setrvání je podmíněno jejich nárůstem, neváhejme, a vytáhněme z přístavů tyhle neprémiové kocábky… 🙂

  • samozřejmě týká se to zejména ruského serveru„… ještě to tam zdůrazním, WG EU jsem se ptal, zatím bez odpovědi

 2. A hlavně kdy ta sleva začne platit, zatím tedy na eu serveru není. Ví se to? Díky

 3. Tak ta sleva,asi zatím na EU není.S N.Carolinou nastříleno 73K,přežil ale prohra a dostal jsem čistá ruka 10K kreditu.Předtín výhra za 55K DMG ( Yamato zauřadovalo),výhra a měl jsem +46K kreditu.Mám PU,bez vlajek na snížení nákladů oprav

  • Já si tedy myslím že to u nás už funguje. S Yamatem prohra s cca 150k dmg a byl jsem v plusu 65k

 4. myslím si že problém není fakt že tir 9 a 10 mají velké náklady (vlajka – 10% oprav, + vlajka 20% k výdělku, + premko) uživit se to i dá. Vidím problém v tom že člověk má tir 10 a co s ní? Na klanovku ji vzít člověk nemuže, na týmovky taky ne, na hodnocené zatím taky ne, tak co s ní?

 5. Hrajem s X tr. denne, mám ich 5 a niekedy si musím urobiť pauzu a vybehať zárobkový deň aby som ich naozaj uživil (tirpitz, atago). Odpoveď na čo s nimi?
  Hrať pre radost z hry.
  A myslím že je načase že sa WG nad ekonomikou tr. X zamýšla.
  U montany je to už značne citelné.

Comments are closed.