WoWs: V Rusku jsou v prodeji “vlaječky”

13

I World of Warships má svoje premiové spotřební vybavení. Místo bedniček limonády nebo tabulek čokolády je ale na lodích představují vlaječky, které je možné si na loď pověsit. Už zdáli tak dáváte najevo “bacha, jsem dobrej, mám vlaječky”. Tedy bylo tomu tak až doposud, protože další vlaječky nad základní sadu nebylo možné získat jinak, než skvělými výkony v bitvách. Nyní se to mění, na ruském serveru už je možné vlajky kupovat v eshopu.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekAktualizace 9.9: Možná už tento týden
Další článekcarramba66: Replay Jamato
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

13 KOMENTÁŘŮ

  1. no, WG se řídí podle reklamy jedné banky – poplatek za… – když to vynáší tak co?

  2. A každou padesatou vyhranou bitvu dostaneš speciální kamufláž vodní trist kdy tě nevidí nikdo. A ty nikoho. Ale je tam nějaký bug protože hned následující bitva je ban v suchém doku za AFK.

    • At si strčí vlaječky do prdele v několika posledních dnech se mi stává že v jednom týmu je jedna letadlová lod, v druhym jsou dvě to ty debilove neumí poskládat dva podobný týmy. Bude to stejné jako wot, nevyváženost použijou k udržování průměrného winrate. Klasika wot, jde vám to a pak přijde 10 her ve kterých neotočíte výsledek i kdyby jste se posrali. Tahle hra bude fungovat stejně.

      • Hmmm hraješ betu která je otevřená pár dní. MM se předvádí, ale ve stejnou denní dobu mi lodé přijdou hratelnější než tanky.

      • A proto stejně jako v tankách,se musí hrát četa.Hrajeme většinou 2x CA a 1x BB (ta nás podporuje zezadu) a jde to.Na skore jsme v +.Za týden z 51% na 55%,takže u mě dobrý

Comments are closed.