WoWs: V datech hry nalezeny další ponorky!

32

Šokující informace včera dorazila do World of Warships komunity od dataminerů, tedy lidí, kteří se zabývají extrakcí a rozkrýváním dat, která obsahuje hra samotná, ale o kterých nám vývojáři nic neřekli. Vypadá to, že společnost Wargaming se skutečně rozhodla porušit svoje 1. pravidlo World of Warships, které zní „Ponorky nikdy nebudou„. V datech hry bylo totiž, kromě jinéhom, nalezeno několik ponorek. Zda budou součástí nějakého zábavného módu, nebo se opravdu dostanou do hry jako standardní plavidla, toť otázka.

Motory německých bitevních lodí

Děla německých bitevních lodí

Německá ponorka U-96?

(https://en.wikipedia.org/wiki/German_submarine_U-96_%281940%29)

Japonská ponorka 707R?

(https://en.wikipedia.org/wiki/Submarine_707R)

Detailnější info o italském stromu

Popisek bitevní lodi Bismarck

Nové americké bomby, včetně AP bomb

Americká ponorka? (https://en.wikipedia.org/wiki/V-boat#V-5_and_V-6.E2.80.94Narwhal_and_Nautilus)

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článeksranda27: Crusader Mk.III [WT]
Další článekmarty_vole: Replay E 50M
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

32 KOMENTÁŘŮ

 1. Však oni to pravidlo ani porušit nemusí, ale to neznamená, že by se nemohly věnovat experimentům s ponorkami… osobně si zatím ani nedovedu představit, jak by to ve hře vlastně fungovalo

 2. Další „neviditelný“ killer ve hře? To by totálně rozvrátilo hru… Jedině, že by třídu DD totálně ….. a na jejich místo by se posunuly ponorky… DD by pak musely primárně ve hře plnit roli vyhledávačů a likvidátorů ponorek… Zatím ale to díky tomu zabalí velká část hráčů co právě primárně hraje DD. Nacpat do hry ponorky je prostě v této stávající konfiguraci naprostej nesmysl.

  • No a samozřejmě po zavedení ponorek to zabalí i spousta hráčů BB, protože ty budou proti ponorkám naprosto v háji! Dovedete si představit takovou „zábavnou“ věc, jako je hledání nějaké neviditelné ponorky za pomoci sonaru, který se dá použít jen 4x (goldový a se skillem superintendant)?

   • A ona nemůže být upravena mechanika hry? V tancích letos revoluce přijde, proč by nemohla přijít i tady (a ona přijde)?

    • V tancích přijde, protože to potřebujou jako sůl… To je ten rozdíl proti WOWs…

    • Ve WOT v rámci oné „revoluce“ mechaniky bude velká úprava artyn, které se jako třída v současné podobě přežily. Proč by pak WG chtěl zavést podobný opruzující prvek také do WOWs v podobě ponorek a dokur*it tak celkem slušně fungující mechaniku?

  • No já nevím, proš jste všichni tak vehementně proti. Já naopak bych je uvítal. Je to jen o nastavení.
   Musíme si uvědomit, že ponorky z WW2 byly v podstatě hladinová plavidla, která se mohla jako bonus na chvíli ponořit.

   • Tak jsem to odklikl předčasně.

    Takř
    že tu v podstatě není rozdíl, mezi DD, které mohou použít dým a zmizet. Navíc ponorka je oproti DD pomalá loď. Takže by se dalo pochopit, že pod vodou vydrží ve hře déle než třeba 60sek. Dálší bonus by byl, zavedení hlubiných min. Ony by ty ponorky skutečně vysunuly DD trochu jinam. A možná by to hratelnosti pomohlo. Já bych bral i možnost použití min. A to jak vyhazováním z DD a hlavně z letadel. Třeba taková mapa Dva bratři, tam si ten průplav o zaminování přímo říká. Navíc by se pto CV mohla přidat možnost přezbrojování bombardérů. Ale to již sním moc.

    • Díval ses kolik WOWs hraje lidí…? Už nyní je to oproti tankům mnohem složitější hra… Zavedením věcí co zmiňuješ by se ta hra stala ještě mnohem složitější na hraní a budoucí rekrutovatelnost především mladších hráčů by podstatně poklesla… To WG rozhodně nepotřebuje… Není to simulátor a už vůbec ne nějaká parafráze reálných bojů z WW2… Ponorky jsou prostě nesmysl… Místo nich jsou ve hře DD a dvě podobné třídy by prostě naprosto destabilizovali hru…

     • No mě to moc složité nepřipadá, snad jen člověk musí myslet trochu dopředu. Ale asi máš pravdu. Tak budu snít dál.

     • Tak to me zase jo, staci se podivat na videa s autoaim mody… evidentni dukaz, jak moc je slozite pochopit predsazeni strelby ve hre:D

     • Já nevím. Asi jsem naivní, ale myslím, že dnes tam ty mody snad v masové míře nejsou. Jezdím většinou křižníky a pokud se člověk vrtí, tak toho moc neschytá. Ale pravda je, a to se musím vždy smát. Že to hraje pořád spousta troubů, kteří to ukazují bok klidně i 3 salvy. Neuhnou a neuhnou. A to je pak radost trefovat. Ale pokud s jednou lodí jedeš více bitev v řadě, tak to předsazení dostaneš do ruky. Pokud tedy nestřílíš s Yorkem AP na 14km. To je trochu loterie. Vůbec nechápu, proč mu AP lítá pomaleji než HE.

 3. sokujici informace …. kurna tady to je jak na hovinkach.cz
  taky se muzete trosku krotit 😛

  s nejvetsi pravdepodobnosti se jedna o
  – priprava special (april, vanoce atd)
  – novy mod do PVE
  – mod do randomu kde ponorky bude ovladat AI nebo budou nehybne v pristavu jako cil

  ponorky rizene clovekem v randomu nejaky ten roku rucite necekejte (osobne si myslim ze nebudou nikdy)

 4. V pvp urcite ponorky nebudu skorej si myslim ze je to priprava na eventy pre pve hracov, davnejsie sa hovorilo ze sa chcu zamerat na tychto hracov.

 5. Tak teoreticky by tam ponorky být mohly … ale museli by překopat hru aby to nějak fungovalo ( mechaniky )

 6. U-96 není typ, ale číslo.Řekl bych, že bude nějaký mod k určitému datu a tehdy vykoukne 🙂

 7. Jak můžu kontaktovat někoho z vedeni wot.cz ??? mam screeny Cheaftein/T95 z Public serveru!

 8. Hezké zjištění že?
  1. šokující informace??? Psal jstem tu hodně, hodně dávno (naposledy tuším, to bylo, když se tu něco, co jako ponorka vypadá a bylo nalezeno v datech řešilo) , že je WG má připravené – byl jsem označen za …..
  2. WG nikdy, opravdu NIKDY neřeklo, že ponorky nebudou. Vždy vyhýbavě mluvili o tom, že je to složité,, špatně vybalancovatelné atd.. a proto pro ně ve hře není místo – tento komentář a priori neznamená to, že do hry nebudou nikdy přidány 🙂

 9. V navyfieldu ponorky byly taky a fungovalo to ,tak proč by nemohly bejt tady?

 10. zahrajte si konkurenci wows. Ve steel ocean už ponorky mají a sou celkem dobře řešený,

Comments are closed.