WoWs: Snížení ceny oprav

14

Poté, co jsme získali zpětnou vazbu od hráčů, rozhodli jsme se prodloužit náš experiment s WoWs ekonomikou, která potrvá až do konce Července. Prioritou našeho testu bylo, aby lodě vyšší úrovně byly zábavnější a proto jsme snížili cenu oprav lodí úrovní 7. až 10. Nyní jsme to snížili přibližně o 40% na úrovni 10. a 25% na úrovních 7. až 9. Upozornění: Toto platí jen na vyzkoumatelné lodě (ne pro Prémiové). Berte na vědomí, že toto je jen test a budeme analyzovat výsledky a až poté se budeme rozhodovat, jestli změny necháme ve hře nebo nikoli.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekmarty_vole: Replay M46 Patton
Další článekKrupp-Steyr viděn na EU
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

14 KOMENTÁŘŮ

 1. Zdar

  nějaké bližší info WoT 2.

  V jaké fázi to je kdy bude alfa nebo beta test?tento rok?

  Ahoj Kirukato víš něco bližšího k WoT 2.0-když tak sem hod svůj email a já ti písnu.
  dík

 2. a čo WoT-ko vy k*k*ti z WG, čo som si za 4 roky hrania všimol tak skôr ste neoficiálne znížili zárobky a to celkovo.

  • To WOTko ještě někdo hraje??? :-):-):-)
   Na WOWS je jedna výhoda, když se ozveme, tak nejpozději do 3 měsíců (ale většinou dříve) dostaneme po čem jsme volali. Příklad: zaměřovače, hodiny atd atd ( a teď dostaneme počitadlo DMG rovnou v bitvě v reálném čese a ještě herní režim PEVNOSTI)

     • No krupičku, chlapečku, už nepapají ani moje dvě odrostlejší dcery, ale třeba by jsi si ji mohl dát ty a pak jít hajinkat, třeba ti maminka záspívá ukolébavku na dobrou noc.

     • nahodou krupica kompletne zasypana grankom a maslom je dobry dezertik a nie len pre deti 🙂

 3. Je to dobrá zpráva pro hráče WOWS. Zajímavé je, že u WOT je opačná strategie a to už i u prémiových vozidel. Výdělky jsou menší než dříve.

 4. Hodně dobrá zpráva… Ale ten skok v procentech (T9 -25% a T10 – 40%) je nějak hodně velkej… Navíc, proč to snížení už od T7? Copak někdo prodělává už na T7? Nechápu… V každém případě to je nejlepší zpráva pro tiery 7 a 8. Devítky si dle mého názoru vzhledem k 40 % desítek zasloužili 30 %… Ale proč ne… Alespoň něco…

Comments are closed.