WoWs: Snížení ceny oprav (NA)

20

Na severoamerickém serveru World of Warships byla opět prodloužena akce, při které jsou tierům 8 – 10 sníženy náklady na opravy. Nyní je však ještě rozšířena a týká se nejen osmiček, ale už i sedmiček, přičemž snížení nákladů na opravy nově dělá až 40%. A co Evropa? Evropa asi nic…

Oficiální prohlášení WG:
Po získání více zpětné vazby od hráčů, jsme se rozhodli, že tento měsíc budeme ve hře provádět menší změny. Prioritou jsou pro nás lodě vysokého tieru, aby byly více hratelné a zábavné. Pro teď jsme jim snížili cenu oprav. Konkrétně na tieru X. přibližně o 40% a na tieru VII. – IX. o 25%.
Tyto změny jsou jen pro normální lodě (ne pro prémiové). Berte na vědomí, že toto je jen test. Budeme analyzovat výsledky a teprv po nich, se rozhodneme, jestli ve hře zůstanou nebo nikoli.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekGottwy CZ: Replay M4A3E8
Další článekDo eshopu se vrátilo Kamikaze R
Šéfredaktor bývalého webu WoT.cz a nyní magazínu Excalibur.cz. Jsem dlouholetý hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare.

20 KOMENTÁŘŮ

 1. Taky bych chtěl na Zau za totálku platit 150litrů.Co na tom testujou,je jasný,že se to lidem bude líbit.Inu lidská blbost a logika WG je divná.

  • Me by se to nelíbilo. Zatím se dá T9-10 hrát. Ale už tam pronikají jelita. Více jich tam nepotřebuju.

    • A co ti v tom brání. 🙂
     Samozrejme mluvim o hracich s WR 47% a mene. S tema se absolutně nedá spolupracovat, az me z toho berou mory.

     • Chlape.
      Staty mas skvele ale o to mi tu vubec neslo.
      Jen mi vadi,ze si tu psal o rajcatech.
      Vim,ze nekteri hraci jsou pro tym jen pritezi ale je to jen hra.
      Trebas jsou tito hraci v reale super lidi a neco v zivote dokazali nebo dokazou.

     • JJ… herních zombíků je dost… A jejich přínos k herní pohodě ostatních hráčů je velký. Zrovna včera jsem jel s Coloradem a na naší straně mapy se objevilo jap. Minekaze… Kolem mě se motalo naše Minekaze a také Myoko… A co bystě řekli, že tito možná v reálném světě super lidi udělali… Místo aby Minekaze to enemy spotlo a Myoko ho sejmulo, tak tito super lidi prostě odjeli pryč a nechali mě potýkat se s Coloradem vs neviditelný Minekaze. Takže místo toho abych jako toptier něco nastřílel a likvidoval enemy bitevky a CA, tak jsem se tam točil jak korouhvička a uhejbal jsem jedné salvě torpéd za druhou… Nakonec jsem toho prevíta 2x HEčkama trefil (díky RNG přežilo s 3 HP a opět zmizelo – jen jsem na prázdno polknul), ale zatím si do mě bez problémů s úhlováním cvičně zastřílelo enemy Fuso a pak i jejich Colorado… Jo, obavy z těchte super lidí jsou naprosto opodstatněné… Hra ale potřebuje příliv hráčů a WG to řeší třeba i takto…

     • WR v lodích především mi přijde naprosto mimo, pokud chceš vědět, jaký je to hráč.

     • Tiež nechápem toto neustále zhadzovania hráčov, ktorí nie sú dobrí. Právo zahrať si, a zabaviť sa má každý. A určite to hrajú aj 10 ročné deti, ktoré nedokážu do detailov pochopiť slovám „spot“, „úloha krížniku“ a podobne. Ja rozumiem, že človeka naštve, keď prehrá hru kvôli pár zlým hráčom v tíme, ale je to predsa len hra.
      Tento rok budem mať 30 rokov, takže patrím do generácie ľudí, ktorý si „osahali“ osobné počítače už ako deti, a samozrejme sme na nich hlavne hrali. A neviem si predstaviť, že by som si sám sebe povedal niečo v zmysle „som ešte dieťa, nebudem hrať hry, dokedy nebudem mať aspoň 15 a nebudem v tom dobrý.“ Hovorím to samozrejme teraz trocha nadnesene, ale v skratke som chcel povedať to, že každý tu, kto má winrate nad 60% a je v tom fakt dobrý nejak začínal keď bol dieťa, a pochybujem že v tom období bol v hraní nejaký bohovský a najskôr si naštudoval manuáli, stratégie a rady, ako tú hru hrať. Pretože keď čítam tieto diskusie roky (už od WoTka, tak sa nájdu aj taký experti, ktorý by tam dali snáď nejakú vekovú hranicu a podobne).
      A áno, ja tiež často pri tom nadávam, ale skrátka, ako som povedal, hrať sa má právo každý. A ešte sa priznám k jednej veci. V lodiach som aj ja mizerný hráč, vždy mi to šlo lepšie v škole ako pri hrách 🙂 A ak mi niečo šlo dobre, to boli (a sú) grand stratégie typu Hearts of Iron.

     • Ano, lodě někdy hrajou i malé děti… Někdy mi připadá, že je z nich složenej celej můj tým (především to hromadné objevování zvukových hlášek na začátku bitvy mě v tom utvrzuje)… A mají na to jistě právo (pegy 7)… WOWs je ale naštěstí pro většinu těchto hráčů příliš nudná, složitá a pomalá hra… (taková ta hra pro páprdy). Tanky jsou pro ně mnohem zábavnější a hraje jich tam víc. Naštěstí…

     • Laici, ale rekni sam, kolik her si hral jako dite po siti? Proti realnym hracum? 🙂

     • Ale ja nikoho neshazuju. Jen jsem poznamenal, že pro někoho, kdo si chce užít kvalitní bitvu, která má hlavu i patu, jsou T9 a T10 bitvy momentálně přijatelné. A to je dáno tím, že hráči, kterým to moc nejde (mnohdy i moc nejde je příliš silné slovo) se seknou někde na T8. A takto mi to vyhovuje. Někdy mám hold chuť si zahrát relax, to vytáhnu něco na nižším tieru. A někdy se pořádně zapotit. A vyhovuje mi ta diverzita. Je zřejmé, že časem to bude jako WoT, kde rozíl mezi T5 a T10 bitvou skoro není. Ale nevidím důvod, proč tomu jít naproti.

     • Laici, představ si situaci v reálu, kde partička kluků někde na hřišti si chce zahrát fotbal… rozlosují se a zahrají si… Dostanou totální nářez od soupeře, protože 2 hráči jsou absolutně levý a netrefí se do míče… Máš pocit, že si ti ostatní příště s takovýma týpkama budou chtít v pohodě znovu zahrát? Ne… Ti kluci je pošlou někam ať si jdou plácat bábovičky, když to neuměj… Ve hře to takto samozřejmě nefunguje a tolerance dobrých hráčů je myslím si na obrovské výši, jinak by to už dávno nikdo z nich nehrál. Snažej se to hrát převážně v četě (divizi), kde je alespoň nějaká naděje, že tě kolega v týmu podrží a při první příležitosti tě nepotopí vlastním torpédem.

     • Bergham: Sorry, ak to vyznelo tak, že útočím na teba. Skôr som to myslel všeobecnejšie. Išlo mi o tie roky nárekov na rôznych fórach venovaných hrám do WG na vek a neschopnosť hráčov a poznámky typu: „tým a tým by som to zakázal hrať.“ Ja nijako nespochybňujem to, že človeka skrátka naštve keď prehrá bitku kvôli pár nímandom. Ale narážal som na to, že hry vznikli primárne ako prostriedok na zábavu. A chvalabohu, na nete funguje stále niečo ako demokracia. A ak by sme sa dostali do bodu, že by istá skupina hráčov (nazvime ich pracovne „dobrí hráči“, čo to znamená je na diskusii) zakázala ostatným skupinám („mladí hráči“, „zlí hráči“) hrať hru, ktorá je určená pre primárne pre pobavenie, tak to by pripomínalo totalitu. A kto by bol navyše ten, kto by to určoval? A aké by boli hranice prístupu? To je samozrejme filozofia.
      Čo som ale chcel povedať, že s tým, že 9 – 10 sú hrateľné z časti aj kvôli drahým nákladom a tým pádom ťažšiemu prístupu horších hráčov nijako nespochybňujem, dokonca s tým súhlasím aj je to vynikajúcu vec samoregulácie.
      A ešte tu bola poznámka, koľko online hier som hral ako dieťa. No na to je jednoduchá odpoveď. Ani jednu. Jednak v polovici 90tych rokov nebol internet (a ak ho niekto mal, tak bol fakt niekto) a jednak neexistovali online hry tak ako ich poznáme dnes. Ale ťažko si toto uvedomí 10 – 12 ročné dieťa, ktoré sa chce baviť a hrať. Hry sa vyvíjajú, ľudská hravosť ale stále ostáva rovnaká.

  • Testuje se dopad na financni prijem wg za wows ne ze to technicky funguje nebo jak se to hracum libi

  • tohle platí i na premiáky? Příjde mi že oprava na Tirpitzu je +- stejná

Comments are closed.