WoWs mají nový oficiální web

16

Už je to asi měsíc, co jsem si všiml, že zatímco náš (evropský) oficiální web World of Warships vypadá jak z roku 2001, na začátku stále to opruzné video, tak na severeoamerickém serveru mají graficky povedený webík, na kterém si někdo dal záležet. Ještě než jsem se dokopal k tomu, abych se někoho odpovědného zeptal, stejný design se objevil i u nás v Evropě. Nuže, hleďte a žasněte.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekWar Thunde: Záložní svazy
Další článekČíňané vykradli WoWs, mají i ponorky
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

16 KOMENTÁŘŮ

  1. když sem tam včera vlezl tak sem se málem nevyznal dokud sem nenašel systém 😀

  2. inak blba otazka asi… hra este cesky nie je co? Teda aspon som to nenasiel… aj ked aj AJ v poho, ale z tankov uz mam zvyk

  3. Eště že tam je i NA server .Myslim, že soudruzi z (Bělo)Ruska by tohle nikdy nezmákli. Stačí se podívat Xbox.

  4. No, v roce 2001 vypadaly weby fakt jinak. Staci mrknout do nejakeho archivu. ;o)
    Nova grafika je moc hezka, o tom zadna, jen ta prehlednost a prakticka pouzitelnost trochu utrpela. Ale treba ten zakladni nahled hracovych statistik vpravo je fajn.

  5. Zdravím ve spolek, sice je to trosku mimo téma ale na stránce wiki world od warships přímo od wg se objevila nemecka vlajecka pro nemecky lodní strom:D takze velmi se na bismarcka tesim:)

    • On dokonce ten novy web ukazuje u achievementu popisy jen v nemcine. A je jedno, jestli je jako jazyk webu vybrana cestina nebo anglictina. Bud je to bug … nebo to neco naznacuje. ;o)

Comments are closed.