WoWs: Jak vypadá pobitevní průzkum?

17

Jak už jsme vás tady několikrát informovali, ve World of Warships se spouští veliký průzkum, týkající se matchmakingu. O matchmakingu v lodích bylo napsáno už moc a moc, díky tomu, že počet hráčů se od spuštění dost snížil, jsou zejména na vyšších tierech, které hraje málo lidí, se skládáním vyvážených bitev problémy. Uvidíme, co výzkum přinese.

Po bitvě se vám náhodně zobrazí (zřejmě v češtině) tento formulář, ve kterém můžete vybrat jen Ano nebo Ne. A otázka? Ta zní, jestli se vám nezdá, že vyvážení obou týmů co do tierů a tříd lodí v proběhlé bitvě nebylo chybné. Obávám se, že Wargaming bude výsledky velice zklamán.

Ohodnoťte tento článek!

17 KOMENTÁŘŮ

 1. Mě to vyběhlo se Šrotíkem jednou a světe div se,žádný extrém v MM nebyl.Jestli to oni nemají trochu ošéfovaný a ten dotaz je jenom u bezproblémového MM.Žádný 6 DD na jedný straně,u nás jedna BB na 9T u enemy 2x Yamato atd.

  • to je zaklad spravnej survey.

   povedat „MM je zly“, resp. „MM je nefer“ je subjektivny nazor.
   Preto musia dat dokopy „actual MM“ vs „subjective perception“ a potom na zaklade toho vyvodit dosledky.

   Len pozor, lebo statistika a „nazor vecsiny“ moze byt este horsi nez je realita teraz.
   A videl urcity bias k „zly MM“ vs „prehraty zapas“ 🙂

 2. Tento dotaz naběhne náhodně jen v případě, že hráč dokončí hru až do konce. Mě se už objevil celkem 3x a pokaždé po hře, která byla tierově a třídama lodí vyvážená naprosto ukázkově… Hned v zápětí jsem měl ale neskutečně rozhozenej MM a dotez samozřejmě nikde…

   • To už říkal myslím pan Churchill, že věří jen průzkumu, který si sám zfalšoval….;)

    • Tady si te dovolim opravit – tenhle vyrok mu byl jen pripisovan. A to dokonce Goebbelsem, aby ho ocernil.

 3. Porad neopakujte, ze to je kvůli poklesu poctu hráčů. Ten zase takový není. A MM na high tierech byl o hubu vždy. Ted mi naopak přijde mnohem, mnohem lepsi, nez cca pul roku zpátky.

   • Zaleží na definici „jako kráva“. Ale hraju celou dobu a z cca 30k ve špičkách jsme na cca 23k ve špičkách. Byli jsme i níž, ale ted to pomaličku stoupa. Skoda, ze uzavreli warshipstats. Tam sly špičky pekne vidět od vydání.

 4. Už jsem o tom jednou psal, vylezlo mi to, ale mám pocit, že to maj pošéfovaný aby měly dobrý ohlas, ta hra byla na MM ( a rng ) dost neobvyklá, takže tak…

 5. taky expim lode na PVE. je to tam jako trénink dobře. Boti jsou občas pekni zmetci takze na cviceni strelby je to ok.

 6. pruzkum je fakt vtipny. na publiku se me neptaji vůbec,ale jakmile hraji proti botum. tak kazdou bitvu. pro PVE je MM opravdu hodne dulezity…..

Comments are closed.