WoWs: Detaily další sezóny hodnocených misí

14

Protože se už pomalu blíží další sezóna hodnocených bitev ve World of Warships, vydal Wargaming na fórech informaci, jak to bude celé tentokrát probíhat. A pozor, už je jasné, co budou moci vyhrát ti, kteří dosáhli na 1. rank v posledních dvou sezónách a té nové ho dosáhnou také. Bude to americký křižník USS Flint, což není nic jiného, než loď známé třídy Atlanta.

1. Divize budou následující:
a. Hodnost 22.-16. – tier 5-6
b. Hodnost 15-11, tier 6-7
c. Hodnost 10-6, tier 6-7
d. Hodnost 5-1, tier 6-7
e. superliga (pouze pro hráče, kteří dosáhli hodnosti 1)

2. Naslouchali jsme zpětné vazbě od vás, hráčů, a proto v této sezóně hráč s nejvyšším počtem zkušeností v prohrávajícím týmu neztratí hvězdu.
3. Kdokoliv dosáhne hodnosti 15 a výše, získá účastnickou vlajku.
4. Hráči budou moci získat až 3500 dublonů, pokud se jim podaří získat hodnost 1 (1000 dublonů při získání hodnosti 2 a 2500 dublonů při hodnosti 1)
5. Dosažení určité hodnosti odemkne vlajky (které budou použitelné pouze v této sezóně) a sníží náklady na opravy o 5%, 10% nebo 20% (při hodnosti 15, 10 a 5)
6. USS Flint bude speciální odměna pro hráče, kteří dosáhli první hodnosti v této sezóně i ve dvou předešlých sezónách. Hráči, kteří ještě na USS Flint nemají nárok, jej budou moci dostat v následujících sezónách. (jde o křižník třídy Atlanta – https://cs.wikipedia.org/wiki/USS_Flint_(CL-97) – pozn. carramba66)
7. Sezóna začíná 10.6. 2016 v 08:00 SELČ, poslední bitva může být zahrána 25.7. v 7:30 SELČ.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekDetailní screeny z fotbalového módu
Další článekSupertest: Další nová mapa + 4 již známé
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

14 KOMENTÁŘŮ

 1. Líbí se mi to pravidlo neztratit hvězdu,když je někdo nejlepší v prohrávajícím týmu, kolikrát se člověk mohl usn(m)ažit a stejně nic, ale tohle je fér 🙂 a snad to alespoň nebude tak časově náročné 🙂

 2. To pravidlo, keď hráč nestráca hviezdu je fajn ale v koncovke napr. 5v3 to zapríčíní, že zbývajúci traja hráči sa budú snažiť nazbierať čo najviac XP a nie zvrátiť hru….

  • Trošku tě nechápu, XP snad máš za odvedené dílo, nebo jak to máš vymyšlený? 🙂

   • Nazbierať XP a vyhrať hru sa môže aj navzájom vylučovať…

    • Nejvíc XP je za capovani. A capovani vyhrává hru. Takže se spis pleteš. 😉

 3. Mě zase štve, že je max tier 7. Jsem si nechal v přístavu 6 a 8. Minule byli kategorie 5-6 a 7-8.

  • JJ… lehkej podraz… Především pro ty, co si koupily LoYang… No, ale ten půjde plnohodnotně použít alespoň v týmovkách… Tedy, kdyby je ještě někdo hrál… 🙁

 4. 2. Naslouchali jsme zpětné vazbě od vás, hráčů, a proto v této sezóně hráč s nejvyšším počtem zkušeností v prohrávajícím týmu neztratí hvězdu.¨
  Chvalte pána

  • No, to je logické… Takže pokud hráč s DD s rozumem pojede capovat, Tým ho na tom capu nepodpoří protože bude kempovat někde v rohu mapy… Tento hráč tam logicky zdechne, protože bez podpory se cap prostě neudrží… No a jeden z těch zalezlejch géniů za tu dobu hry než enemáci capnou a vyhrajou, tak stačí ala random něco nastřílet, získat nejvíce XP a neztratit hvězdu… Hmmm, to zní spravedlivě.

 5. 6. USS Flint bude speciální odměna pro hráče, kteří dosáhli první hodnosti v této sezóně i ve dvou předešlých sezónách. Hráči, kteří ještě na USS Flint nemají nárok, jej budou moci dostat v následujících sezónách. (jde o křižník třídy Atlanta)
  hmmmm tak o tomhle uz stoji za to uvazovat

  • Pokud tu Atlantu ještě nemáš… 🙂 Já ji mám a tak je mi to celkem šumák… 🙂

 6. Přiznám se, že mě dojmulo WG tento víkend tím, že po tři víkendy byla sleva na lodě… USA, Němci, Japonci… a teď jsem logicky čekal ty rusáky… V pátek jsem prodal Tashkenta a čekal na logickou sobotní slevu, že koupím Udaloie… No a ono hov*o… 🙁

Comments are closed.