WoWs: 0.5.8 – Obrázky nových lodí

16

Dnes tu máme ingame obrázky nově chystaných prémiových lodí. Jde o ruský prémiový křižník 5. úrovně Krasny Krym (původně se měl jmenovat Profinterm – pozn. Kirukato), prémiovou německou bitevní loď 3. úrovně SMS König Albert a prémiovou německou bitevní loď 7. úrovně Scharnhorst. Odkazy na charakteristiky lodí jsou níže.

 
Krasny Krym

Scharnhorst

König Albert

Charakteristiky:
Krasny Krym
Scharnhorst
Konig Albert

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekIzrael vo World of Tanks
Další článekMise na 1500 goldů
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

16 KOMENTÁŘŮ

 1. S KRASNY KRYM jsem se už setkal v bitvě a měl možnost si jej prohlédnout. Už se ví jestli bude zase za nějakou misi, jak se tu psalo?

 2. ten Scharnhorst nemá chybu…. nemůžu z něj spustit oči 🙂

 3. Pětkovej křižník a vypadá jak z první světové. V reálu to byl šrot už ve chvíli, kdy vstupoval do služby.

  Nekritické zbožštění všeho ruského (sovětského) pokračuje. Blink.

 4. Scharnhorst fakt pěknej ,Je už někde známej celá bitevní větev?

  • uz som ich niekde nasiel, ale nespominam si kde 🙁 ale v 5.8 ma byt vetva v hre, len este nebude k dispozicii na hranie a skumanie. Iba si dane lode mozu hraci prezriet. Ten scharnhorst moze byt aj dobra lod, len aby ju casom „tajne nernefli“ 🙁 ako trolpitza a ine premiove lode 🙁

   • Já se spíš bojim aby Scharnhorst a Gneisenau nebyli hrozně choulostivý na citadely, vzhledem k tomu, že jakožto „kapesní bitevní lodě“ to byly v podstatě křižníky s minimálním pancéřováním a důrazem na palebnou sílu…

    • To se pletes sharnhorst nebyla kapesní bitevní loď. Pancerovani už ma solidnich 320-350 mm. A počítalo se s přezbrojení na 380mm děla jako mel Bismarck.

    • ja som si pocas hrania s BB vsimol, ze nemecke a USA CA su menej citlive na citadely ako Japonske a Ruske. Aspon ja to tak vnimam. Iba obcas im dam citatedelu.

  • mělo by to být takto….
   tier 3: SMS König Albert – prémiová loď
   tier 4: SMS Kaiser (první standardní loď ve vývojovém stromě)
   tier 5: SMS König
   Tier VI – SMS Bayern
   Tier VII – KMS Gneisenau ( KMS Scharnhorst bude prémiová loď)
   Tier VIII – KMS Bismarck
   Tier IX – KMS H-39
   Tier X – GrossDeutschland KMS H-41

Comments are closed.