WoWS: 0.5.15 Preview

0

Wargaming na nás chrlí jeden update za druhým, upgrade za upgradem. Zde přinášíme několik dobrých slov do jiného časopisu.

Veřejný test bude probíhat od 17. listopadu v 17:30 SEČ do 28. listopadu v 14:00 středoevropského času (UTC + 1). Nejnovější aktualizace představí kampaně a vzkřísí dynamické divize.

e8baa738-ab2f-11e6-854a-38eaa7374f3c


Kampaně

Představení nového systému kampaní! Tato funkce bude poskytovat soustavu lineárních misí, které zpestří hru. Kampaň bude i vzdělávací pro začínající hráče, a umožní také zkušeným hráčům otestovat své dovednosti a získat hodnotné odměny.


Kampaň se skládá ze sady lineárních misí.
Každá mise obsahuje dílčí úkoly a hlavní úkol, kterého může být dosaženo v boji:
Hlavním úkol bude muset být proveden s cílem dokončit stávající kampaň.e6af4354-ab2f-11e6-91e3-38eaa7374f3c
Každý podúkol dostane špendlík po dokončení. Tyto kolíky odemknou konečné úkoly.
Úkol může být dokončena vícekrát a odmění vás kolíky při každém dokončení.
Dva úkoly (tři úkoly s Premium účtem) mohou být přijaty najednou.
Po dokončení každého úkolu, budete odměněni signálními praporky, spotřební úvěry, … atd. Tyto odměny mohou být přijímány pouze jednou.
Po dokončení kampaně, vám bude udělena větší odměna.
Ve veřejném testu na 0.5.15, budou dvě kampaně k dispozici pro testování:

The Science of Victory – dlouhá kampaň, jejímž cílem je pomoci začátečníkům zvládnout různé základní herní funkce, jako je používání různých výzbrojí a vylepšení, hraní lodí různých typů, levelování velitele … atd.

Honorable Service – poměrně krátká, ale náročná kampaň zaměřená na vysoké tiery lodí. Tato kampaň je zaměřena na rozvoj osobní herní dovednosti, zlepšení bojové výkonnosti a týmovou práci.
Nezapomeňte nechat zpětnou vazbu po vyzkoušení této nové funkce hry.

Dynamické Divize

Systém Dynamické divize je opět v akci! Karta divize byla přidána na obrazovku, a menu statistiky bitvy (zobrazí se po stisknutí tlačítka [Tab] během boje). Budete mít možnost vytvořit divizi, vyzvat hráče k rozdělení, nebo podat žádost o připojení k existující divizi prostřee4fa7934-ab2f-11e6-aa4f-38eaa7374f3cdnictvím této karty. Budete také moci použít možnost hlasového chatu, pouze na vytvoření divize.
Others

Mapy a umístění: Lepší vizuály pro Petrohrad přístav, New Dawn a Strait mapy
Fyzika Model: Výrazně snižuje šanci na lodě “které skáčou” ven z vody, taky záškuby těsnění a další otázky týkající se zničených lodí.

Ohodnoťte tento článek!