Vize pro rok 2017

2
World of Warships

Objevilo se několik novinek, týkajících se příštího roku ve World of Warships. O mnohých jsem již psal.

Změny si můžete v přečíst zde http://worldofwarships.eu/cs/news/common/2017-plan-spotlight/

MartinH: Na Němce se rozhodně těším, o tom žádná, ale sovětská torpéda se budou taky hodit. Některé lodě by se sice na bojišti potkat nikdy nemohly, nicméně s tím se dá počítat.

Ohledně změn kapitánského stromu jsem více než nadšený. Víte proč? Jako lamka mám určité vlastnosti, které jsou dost zbytečné, zvláště u některých typů lodí. Některé kapitány jsem přehazoval z počátku mezi loděmi, a taky podle toho jejich vlastnosti vypadaly. Proto se nějaký ten reset určitě hodí.

Přidání klanů do hry je samozřejmě skvělá zpráva. Hlavně se těším na očekávané rozdíly oproti jiným klanům ve hrách od Wargamingu. Různé výhody, klanové souboje a speciální mise. Jen doufám, že to nebudou stejně hloupé maratony jako u tančíků. Sedět u hry od osmi večer do jedné ráno a potom být 200 míst pod čarou. To je prostě odměna, kterou si za úsilí žádáte. Jiný vývojářský tým, jiná cesta. Proto doufám, že ty rozdíly budou tak velké jako doposud.

Kapitáni typu Steven mne moc neberou, nicméně pěkná mise vždy potěší. PvE mise, slušný příběh, zápletka a vše bude daleko zajímavější. Nějaké hardcore mise proti botům by se taky mohly hodit. Jakýkoli zajímavý event vítám, vy snad ne?

Ohodnoťte tento článek!

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Německá DD OK.
    Další ruské DD, když z RN jsou tu jen CL? Že jsou to ufa a poválky se dalo čekat. Zajímalo by mne jestli tím přidáním taky tak zásadně pozmění gameplay jako u japonských DD…
    No, snad příští tři nové větve nebudou RN, Fr a IT DD.

    • No to mas pravdu … DD DD DD DD …. hmmm … jeste neco jineho ?

Comments are closed.