World of Warships mají podporu více jader

1

To, na co čekáme tak dlouho ve World of Tanks a od čeho si slibujeme, že nebudeme i na výkonných počítačích muset snižovat detaily, tedy podpora více jader, na která by se dala rozprostřít zátěž, kterou hra produkuje, je realitou v novém produktu společnosti Wargaming – World of Warships. Potvrdily to screeny výkonu čtyř jader čtyřjádrového procesoru jednoho z betatesterů World of Warships. Je zajímavé, že WoWs běží na mírně odlišném engine, který ale stále vychází z engine BigWorld, využívaného pro World of Tanks.

Uvidíme, jestli se podpory více procesorových jader a tím i snížení nároků (resp. zvýšení FPS) dočkáme i ve World of Tanks. Podle Storma snad ano.

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2014/10/15/wows-has-multicore-support/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekDalší nádherná reklama na War Thunder
Další článekPancíř Fury Sherman vs. M4A3E8 Sherman
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

1 KOMENTÁŘ

  1. Určitě ano, sice to bude trvat další rok, protože WG, ale oni moc dobře vědí, že aktuální HW náročnost je nepřiměřená a pokud budou chtít z této úspěšné hry dolovat i v budoucnu, musí s grafickým enginem něco udělat.

Comments are closed.