World of Warships: Legendy

0

Pozor World of Warships: Legends opouští Early Access a Game Preview na PS4 a Xbox One! Nyní se můžete zapojit do boje a odstartovat novou kampaň Lov na Tirpitz a získat tak nejsilnější prémiovou loď ve hře, Tirpitz!

Kampaň lov na Tirpitz je zatím největší událostí Legend, která vám dává skvělou příležitost zahájit cestu touto hrou!


Kampaň má 100 úrovní, přičemž každá úroveň vám poskytne další spotřební materiál, který vám pomůže začít cestu technologickými stromy, a můžete začít již od úrovně III! Chcete-li pokračovat v kampani, budete muset dokončit mnoho misí! Když ale skončíte, je tu obrovská odměna Tirpitz, skutečné monstrum jako špičková bitevní loď Premium.


Kratší postup v legendách znamená, že Tirpitz je umístěn na úrovni VII, nejvyšší úrovni hry. Pokud chcete odemknout Tirpitz, budete potřebovat “Admirality Backing”, který je k dispozici ve hře za 2 750 doublonů. Vzhledem k tomu, že “Admirality Backing” účinně ztrojnásobuje odměny za kampaň a otevírá způsob, jak vydělat Tirpitze.


Vydání přináší také nový obsah! Německé torpédoborce jsou tu a přinášejí své úderné zbraně a sonar do rychlejších bitev válečných lodí. Německé bitevní lodě se také poprvé objevují prostřednictvím systému včasného přístupu, který dává hráčům šanci hrát a získat německé bitevní lodě!

Ohodnoťte tento článek!