World of Warships- IJN tech tree split podrobnosti

7

Ahoj všichni,

Dobrá zpráva pro ty, kteří mají Destroyer linku IJN již vyzkoumanou. Tuccy, Wargaming komunitní zaměstnanec, sdílel na oficiálních fórech, co se stane, když bude implementováno nadcházející rozdělení IJN. Informovali jsme o tom již dříve.

Zdroj: World of Warships Official Forum

Máte-li loď, která je přesouvána v přístavu(v tech tree), dostanete obě loďe ve svém tieru a jejího nástupce.
Všechno vybavení, kamufláže atd. budou odstraněny bezplatně a přemístěny do skladiště.
Pokud máte trvalé kamufláže na té lodi, která bude přemístěna. Budete mít trvalé kamufláže jak pro obě lodě. Do svého nového tieru a pro její náhradu taky. No není to bezva?
Příklad: Máte Hatsuharu (VII) s trvalou kamufláží. Po updatu, budete mít Hatsuharu (VI) a Akatsuki (VII), oba s příslušnou trvalou kamufláži.

Myslím, že tohje jsou rozhodně zajímavé informace. Že o nic nepřijdeme, ba naopak získáme. Wargaming občas dokáže překvapit, a já jsem rozhodně za takové překvapení rád. Ještě aby ty plavidla za něco stály. Hatsumaru na šestce bude rozhodně skvělý krok, otázkou je jak moc na tohle plavidlo sáhnou.

Konec vykecávání a hurá na palubu. Kotvy zvednout ….

 

Ohodnoťte tento článek!

7 KOMENTÁŘŮ

 1. To překládal robot, nebo byl překladatel pod vlivem nějaké omamné látky?

 2. To je fajn, zrovna jsem se na Hatsu dopatlal, tak bude super mít takhle načaté obě linky.

  Zvlášť jestli bude ta “dělová” tier 8 (Akizuki) tak OP jak vypadala v preview od Jinglese – torpéda prakticky srovnatelná s “torpedovou” linkou, děla jak kulomet, AA rating lepší než některé křižníky a solidní camo 😀

 3. Jak to tedy bude?
  Původní a celá linie přijde o dlouhá torpéda – k čemu bude dobrá?

  Nová půllinie bude mít lepší kanóny a ještě dobrá torpéda k tomu?

  • No, díval jsem se na Jinglesovo preview a vypadá to v podstatě tak, že obě dvě linky jsou víceméně hodně podobné, jen mírně každá nakloněná buď spíš torpedování (camo, reload a počet torpéd) nebo postřelování (obratnost, rychlost, reload, dostřel a otáčení děl), ale víceméně není žádný drastický rozdíl, který by zabraňoval “dělovým” japoncům hrát na torpéda (popravdě… většina “dělových” japonců v souboji na děla pořád s přehledem dostane od US nebo SSSR protějšků na prdel, ale zato mají spoustu dalekonosných torpéd)

   Až teprve tier 8 dělovka se profiluje jako suverenní kanonová loď, s 4x2x100mm děly (dvouúčel, takže fungují i jako AA) s rychlým reloadem je to taková mini Atlanta se solidní náloží torpéd

   v praxi obě linky budou spíš lehce hybridní (ikdyž pořád hodně “japonské”, takže na nižších tierech děla pořád nic moc, zato torpéda hodně OK), jen každá s mírným důrazem na jiný styl hraní. Opravdu profilovat se budou až osmičky… a devítka je už zas jen jedna 😀

Comments are closed.