World of Warships Blitz přichází!

4

World of Warships Blitz je nyní k dispozici na Google Play a Apple App Store, bohužel ale pouze na Filipínách. Hra je v poslední fázi testování před veřejným spuštěním.

World of Tanks Blitz, s více než 50 000 000 stáhnutími pouze pro zařízení Android, je nepochybně jednou z nejúspěšnějších her pro mobilní zařízení. Možná i proto se WG rozhodlo vytvořit tomu úspěšnému produktu mladšího bratříčka, World of Warships Blitz. Veřte, že by to mohlá být bomba!

Hra funguje obdobně jako World of Tanks Blitz. Menší mapy, méně hráčů, nicméně je stále zábavná a dynamická. To je to hlavní pro hry na Android.

Zde je několik obrázků z Google store a taky poznámky které se u hry nacházejí.

World of Warships Blitz je mobilní MMO akční hra od společnosti Wargaming a je založena na PC verzi World of Warships.

World of Warships Blitz přináší prostředí druhé světové války na vaše telefony a tablety. Co jsem se mohl koukat, vypadá zajímavě, a nutno říci, že možná ještě lépe než World of Tanks Blitz.

Nyní můžete zvládnout ocelové bestie v podobě různých bitevních lodí, křižníků, torpédoborců a dokonce i letadlových lodí.

V tomto okamžiku jsou k dispozici pouze tři národy, s tím, že jen dva mají úplný Tech Tree, Spojené státy a Japonsko. Spojené království má jednu loď, která je k dispozici, pokud si hráči koupí Starter baliček za 9,99 liber. Fotku můžete nalézt v galerii výše.

World of Warships Blitz přichází!
Ohodnoťte tento článek!
4.67 (93.33%) 9 hlas/ů

4 KOMENTÁŘŮ

Comments are closed.