WG opět kálí na EU Vánoce?

13

Při brouzdání po zahraničních webech jsem narazil na jedno video. Je celkem zajímavé sledovat rozdíly mezi EU klientem a NA klientem.

15% bonus na výdělky by ještě šel, 200% na zkušenosti pro kapitána, no to by snad taky šlo. Ale další kampaň, ve které visí více než 70M kreditů odměn, to nepočítam lodě a trvalé kamufláže pro ně, tomu se říká vánoční maraton. Rozdíly mezi akcemi ve World of Tanks na jednotlivých regionech byly vcelku známé. Lodím se to ale prozatím v rámci možností vyhýbalo. Nyní se můžeme přesvědčit, že ač jsme se rozplývali nad maraton na Graf Spee a medailemi, přece jen někde mají opět více. Můžeme jen závidět. Bohužel.

742b061e-c791-11e6-bb5e-38eaa7374f3c

Ještě se mi povedlo objevit několik vánočních kódů, sice vše není pro loďky, nicméně snad z toho něco kápne.

kódy:

  • EU Region: X29NXRX35U9FA7JT
  • EU Region: QDWE3L2M4SA2XBZ4
  • ASIA Region: 6MZA9HZRAK5HZMT2
  • NA Region: NZGJK3HKB6M45Y2S

13 KOMENTÁŘŮ

    • Ja vím, jen jsem je bral z různých webů, a tím že jsem je použil, nebyl jsem si jistý, jestli se dají použít nebo ne …, proto jsem raděj zveřejnil všechny … však za zkoušku se nic nedá. Kdyby je někdo doposud nepoužil a napsal co dělají bylo by to super 😀

  1. Příspěvek o ničem. Nic nověho jsem se nedozvěděl.. Jen to, že někdo napsal, že někde něco bylo…

  2. A o tom to celé je … „WG neměří všem stejným metrem – a to je velmi špatné“ – píši Vám to již celé roky, ale vy stále nevěříte, stále a pořád jste se z toho růžového snu neprobudili a pouze je nesmyslně zaplavujete kvanty financí … a za co vlastně ? Že by za nekompletní služby a ve finále plný a nefalšovaný výsměch z jejich strany do Vašich očí ?!

    • Mate pravdu a chapu ze to muze nekoho rozcilovat. Na jednu stranu je to preci jen jejich projekt a proto v jejich rezii jake a kde daji akce, slevy atd. na strane druhy jsme tu mi jako zakaznici s volbou. Navic je to jedna z on-line her kde se dobre a kvalitne da hrat i bez plateb. Pokud by platby byly povinne pro hrani v tom pripade by urcite meli byt podminky nastaveny vsem stejne,

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Přihlášení pomocí Wargaming.net ID