WG lodě se blíží k otevření veřejnosti

32

Dlouho očekávaná tzv. “otevřená beta” World of Warships, tedy úplné otevření každému, se neúprosně blíží. Podle informací z Tankových dnů Laugarício, které proběhly o víkendu v Trenčíně, bude beta otevřena v příštích několika dnech. O tom, co se bude dít dál, jaké bonusy dostanou ti, kdo hráli betu, i všichni ostatní, se rozepsal vývojářský tým na oficiálním webu.

Citace z oficiálního webu: “Nabíráme kurz plnou rychlostí k otevřené betaverzi! Zúčastnili jste se s námi testování uzavřené betaverze nebo jenom přemýšlíte, že s námi vyplujete? Přímo tady a teď pro vás máme dobré zprávy a informace. … Veřejný test nadcházející aktualizace s krycím názvem 0.4.0 právě skončil. To znamená, že všechny nové a úžasné vlastnosti, které jste mohli otestovat, budou do hry implementovány v následujících dnech. Při nasazení aktualizace bude váš průběh ve hře vymazán, jak bylo dříve uvedeno. To znamená, že vaše lodě a dokonce i statistiky ve vašem profilu budou smazány nebo resetovány na nulu. Mažeme úplně vše, takže jakmile začne otevřená betaverze, každý začne na stejné úrovni. To ale neznamená, že za svou účast v testování uzavřené betaverze neobdržíte nic za odměnu.

Odměny pro účastníky uzavřené bety:
– americká bitevní loď USS Arkansas s maskováním (pokud jste v CBT odehráli alespoň 50 bitev)

Úroveň účtu – na základě počtu odehraných bitev
– 2. úroveň: 5 odehraných bitev
– 3. úroveň: 10 odehraných bitev
– 4. úroveň: 20 odehraných bitev
– 5. úroveň: 35 odehraných bitev
– 6. úroveň: 49+ odehraných bitev

Vlajky (de facto premium spotřební vybavení, viditelné pouze po odemknutí účtu 7. úrovně)
– Nejlepší 1% hráčů podle počtu bitev v CBT: 40 vlajek (každého typu)
– Dalších nejlepších 10%: 20 vlajek
– Dalších nejlepších 30%: 10 vlajek
– Zbývajících 59%: 2 vlajky

Velitelé – na základě počtu odehraných bitev v porovnání s ostatními hráči
– Nejlepší 1% hráčů: 9 bodů schopností (velitelé na lodích I. úrovně)
– Dalších nejlepších 10%: 7 bodů schopností
– Dalších nejlepších 30%: 5 bodů schopností
– Zbývajících 59%: 3 body schopností

Celý článek je možné číst zde: http://worldofwarships.eu/cs/news/common/open-beta-announcement/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekSupertest: Japonský tier 7 HT O-I 100
Další článekWG & Google: Virtuální projížďka v T-55
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

32 KOMENTÁŘŮ

 1. odehrano 51 bitev jen kvuli Arkansas, tak snad to bude lod k necemu 🙂 … jinak nejaky info o tom, kdy by se mohli pridat dalsi narody? … US a Japonci nejsou spatni vubec ne, ale je to jen zlomek toho co by mohlo byt 🙂

  • “Tajné info” z Trenčína hovoří o tom, že open beta už bude s dalším národem.

   • dost pochybujem nikde nebolo ani slovom ani naznakom spomenuty dalsi narod… A ako dalsi by mali prist Rusi v priebehu obt a do konca roka este jeden narod a zaciatkom buduceho roka dalsi

    • Soudím pouze podle testu 4.0
     Nové národy by neměly být hned na začátku OBT, ale až v jejím průběhu. To ale neznamená, že nepřibyly nové lodě. Všechny stromy v CBT mají už svojí desítku. Dle všeho přibylo i několik prémiáků.

  • Francouzi na 99% ne, Němci tak na 80% ne. Z těch národů ve hře ještě není vůbec nic. Leda by přidali do hry německé premiáky, to pak jo, mluví se o tom, že Bismarck by měl být T8 premiák.
   Ale já jak jsem o tom uvažoval, tak bych tipoval buďto Brity nebo Sověty. A mezi těmito dvěma národy favorizuju Sověty, protože v předprodejních balíčcích byla japonská, americká a sovětská loď. Navíc je to stále ruská firma.
   Na druhou stranu u Rusů budou mít podle mě velký problém dát dohromady celou linii bitevních lodí, něco jsem si načetl a jestli budou mít tři nebo čtyři typy, tak je to hodně.

   • Tak u Rusáků se určitě vyřádí to oddělení WG co má na starosti hledání prototypů, načrtů v archívech či vymýšlení vlastních výtvorů. Ale nejspíše to budou oni. Přeci jenom určitě se chtějí uchytit i v Rusku tak jim musejí dát vlastní strom a co nejdřív. A Briti by mohli být velmi rychle taky.

    • Sověti a Britové již mají v CBT svoje prémiáky Je jen otázka času něž přijde celá linie. 😉

   • Ale jo šlo by to… začnou na druhém tieru něčím z Rusko-Japonské války, nějaký Pre-dreadnought mohou dát ještě na třetí tier, na čtyřku může jít bitevní loď třídy Gangut, na pětku třída Imperatrica Marija, na šestku Imperator Nikolaj I. (toto je první třída kdy nebyla jednotka dokončena, ale sešrotována před finálním dokončením), na sedmičku může jít bitevní křižník třídy Borodino (opět sešrotováno před dokončením), na osmičku bitevní křižník třídy Kronštadt (nebo na šestku – opět trupy sešrotovány po první světové před dokončením), devítka může být bitevní křižník třídy Stalingrad (klasika opět zrušeno před dokončením) a desítku bude uzavírat bitevní loď třídy Sovětskij Sojuz… 😉 Máš desítku, všechny lodě minimálně formou dokončeného trupu existovali a žádné Sci-Fi tam nebude… 😉

    • A jen upozorňuji, že jsem uváděl třídy lodí ne jednotlivá plavidla… 😉

    • Jen bude problém, že u nejnovější třídy Stalingrad plánovali ráži 305mm… takže na devítce by byla kapánek v nevýhodě… ale zase měla mít 35 uzlů… takže to můžou dorovnat obratností… Stejně tak nevím kam dát Kronštadt… ten měl v základu také “jen” 305 a pouze se zvažovalo 380mm takže ho můžou dát na nižší tier a nebo na vyšší… a nebo mu dají obě ráže a hráč bude moci rozhodnout co má mít spíše…

   • Letadlové lodě by postavit nemohli… ty nikdy ani moc neplánovali, takže tam by šlo jen o papírové projekty či o WG sci-fi… ale bitevní lodě (resp. bitevní křižníky) Rusko za císařství stavělo (i když ne dostavělo) dost… 😉

 2. Typuju Rusko nebo Anglii, protože ty už mají ve hře prémiové lodě. Co se týče dárkové lodi za testování, tak jsem se zatím jen dočetl nadávání nad jejími papírovými parametry. Tak uvidíme, jak se papírové předpoklady ukáží v praxi, ale vzhledem k dárkovým tankům, které se rozdávají, bych se ani nedivil kdyby to byl šmejd……. Darované lodi na parametry nekoukej……… 🙂

  • USS Arkansas už byl na víkendovém testu, jednu bitvu jsem s tím dal a kromě mírně menšího dostřelu mi to přišlo jako úplně normální čtyřka.

   • Otázka je co bude Arkansas potkávat za tiery. Protože ten menší dostřel může být hodně znát už jak proti pětkám tak co teprve proti šestkám.

   • To byl právě ten hlavní důvod hanění této lodi malý dostřel + nízká rychlost, bylo to ve smyslu než se dostanu na dostřel tak už jsem mrtvej…. Sice to asi nebude taková trága, ale jednu nebo dvě salvy minimálně schytáte než se vůbec dostanete na dostřel..

   • Ona to dost nahání těma slotama pro vybavení, je tam např. slot na vybavení na zvýšení dostřelu a to ti přidá asi 16%, což dělá +/- 14km dostřel což už na T4 jde, těch 12km v základu je ale fakt málo…

   • Otazkou je, jestli bude mit nulovou AA, jak bylo videt na testu.. Ono to i na T4 docela zamrzi.

 3. Osobne si myslim ze to budou soveti no uvidime a ta darkova lod je v pohode par bitev sem s ni dal a jde to

 4. Ja ani neviem, koľko som odohral bitiek, lebo mi nezobrazuje štatistiky. Respektíve mám ích stále na nule. Neviem čo je to za haluz.

 5. Lodě budou mít zdílený (gold) účet jako třeba WoWp ? nebo zatím ne neví o tom někdo něco ?

  • Ano, je to tak jako u WoWp, WoT i WoWs budou v tomto spojené, tj pokud máš premium v tankách nebo letadlech, budeš ho mít i v lodích to samé s goldama a tuším i free expama (tam si ale nejsem jistej na 100%)…

  • Od zacatku OBT bude sdileny premiovy ucet. Free XP a goldy budou az nekdy pozdeji, ne hned.

    • Vyhledove se s tim samozrejme pocita, stejne jako se sdilenim free XP. Ale od data rozjezdu OBT bude pouze sdileni premioveho uctu.
     Vyckejte casu jako vegetarian cocky! Ve WoWS je toho k doladeni jeste spousta..

     • JJ, máš pravdu, prémko hned, zbytek později, pokud si vzpomínám, tak u WoWp to také tak bylo. A k ladění je celkem dost základních věcí, nepř. vyvážení MM u CV. Zatím je to velký random, často se stane, že si vůbec nezahraješ, záleží jaká letadla se potkají, asi nejhorší varianta je potkat jen stíhače u soupeře, když sám žádné nemám nebo nastoupit se stíhačema a naproti není žádná CV.

Comments are closed.