Wargaming propaguje nový film “Midway”

0

Lionsgate se spojila s Wargamingem jakožto tvůrcem hry World Of Warships, aby pomohla propagovat svůj nový film vydaný minulý týden. Jedná se o film Midway. Propagace má naprostý smysl, protože společnost Wargaming tuto bitvu začlenila do své hry spolu se všemi zúčastněnými loděmi. Na několika premiérách po celé zemi, včetně projekcí USO na vojenských základnách, obdrželi účastníci pozvánky, aby si vytvořili nový účet World Of Warships s kódem „MIDWAYMOVIE“ a dostali skvělé odměny ve hře.

  • Wargaming vytvořil speciální bitevní mise na památku “Battle of Midway” a vydání filmu. Po splnění určitých úkolů ve hře si hráči budou moci vyzkoušet IJN Kaga a IJN Saipan. Bitevní mise budou probíhat do 5. prosince.
  • V rámci World of Warships je znovu vytvořeno více než 30 historických lodí, které se účastnily operací na Midway.
  • Všechny lodě jsou pečlivě vyvíjeny na základě historických dokumentů a plánů, které byly získány z archivů a námořních muzeí.
  • World of Warships má více než 300 historických lodí představujících 11 různých národů nebo geografických oblastí.
  • Včasné nalezení: Ztroskotané japonské letadlové lodě druhé světové války IJN Kaga a IJN Akagi, které byly potopeny během bitvy o Midway, byly objeveny a objev byl natočen posádkou RV Petrel letos v říjnu, kterou si můžete prohlédnout zde.
Wargaming propaguje nový film “Midway”
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů