Vypleňte Ježíškův konvoj!

0
Graf Spee
Admiral Graf Spee at the Coronation Review at Spithead 15-22 May 1937. Admiral Graf Spee represented Germany at the Spithead Naval Review, England, on the occasion of the coronation of the British King George VI.

Získali jste Graf Spee? Nebo spíše koupili jste si jej? Pokud ne, bude tahle skvělá kampaň dostupná, až Graf Spee získáte. Dle mise to bude nejdříve za týden. Vím, že se možná opakuji, nicméně na tomto obrázku jde úžasně vidět proč se vyplatí tuhle kampaň odjezdit a zkusit ji stihnout dodělat.

3432ba34-ce9e-11e6-9021-ac162d8bc1e4_1200x

Minimálně v lodích tam lítají desítky miliónů kreditů. Dle mého rozhodně zajímavá nabídka. A je to až neuvěřitelné, jak v lodích Wargaming naslouchá komunitě hráčů. Objevila se suprová kampaň na US serveru, zvedla se vlna reakcí, pláče, nadávek, skuhrání. A hle! Mise je dostupná i na EU serveru, k tomu omluva a vysvětlení, proč tomu tak nebylo hned od počátku. Mám pocit, že Wargaming jde opravdu správnou cestou, jak si získat a udržet hráče na své straně. Co jsem zatím poslouchal kluky, co si Admirála koupili, jelikož jedou na hory, loď si vychvalovali. Uvidíme až ji budeme mít v přístavu všichni.

Kampaň ve zkratce
  • Plňte úkoly v jednotlivých misích a získávejte spony.
  • Pokud není uvedeno jinak, úkoly a mise lze plnit v náhodných a kooperativních bitvách.
  • Jakmile získáte dostatek spon pro danou misi, splňte závěrečný úkol.
  • Po splnění závěrečného úkolu se můžete přesunout k další misi.

Pokud se chcete podívat podrobněji na jednotlivé mise v kampani, můžete se juknout SEM.

Ohodnoťte tento článek!