Jak vypadají nové ponorky ve WoWs?

3

Blíží se Halloween a s ním se do hry vrátí i ponorky. V následujícím videu se můžete podívat jak budou nové verze ponorek vypadat.

Jak vypadají nové ponorky ve WoWs?
Ohodnoťte tento článek!
1 (20%) 1 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Ponorky do námořních bitev z období, ze kterého “je” wows, určitě patří. Problém však nebude v nich, ale v mechanice, jakou budou nejspíš do wows případně zařazeny. A v následných záplatách.
    Další, dost možná hlavní problém bude podle mě v tom, že příliš velká část hráčů jde do wows s pocitem, že si buď koupěj nebo vyjedou nějakou pořádnou bitevku a že pak budou skoro nesmrtelný. Ty lidi to nemyslej špatně, pak se však setkají s “realitou” a nedokážou pochopit, že je libovolná menší loď dokáže sesmahnout jak nic, mimojiné kvůli tomu, že právě s tím pocitem neohroženosti to hrajou, takže prostě plujou, střílej, a nejenom, že nekoukaj, ale vůbec neměněj směr, rychlost, a nebo naopak jen kempí kdesi za skalou.
    No a ty vášnivější to vyjádřej nějakou osolenou formou do chatu, toho se chytnou další podobní a nakonec má wg na stole návrhy na změny, které však nejenom, že situaci nevystihují, ale následně ji ještě o dost zhorší. Ale to je zase jen střípek celé soustavy problémů, které se nám ve wows povážlivě množí :/

  2. Ponorky by mohli hru oživit, jen musí být opatrní jak s nimi naloží. Ideální, aby z nich byli podpůrné stroje.

    • Jenže to vyžaduje práci chirurga, ne řezníka, jakým wg je 😀

Comments are closed.