Více změn v 0.6.5

3
Opět se nám do veřejného testu stáhly nové záplaty, tak se podíváme na některé změny. Ty se týkají jak nové kampaně, tak například lodí Hood nebo Warspite.

Kampaň lov na Bismarck:
 • Každá mise vám může dát pouze jeden sběratelský kontejner a mise od nynějška může být splněna pouze v náhodných bitvách. (Ani se nedivím, některé mise byly proti AI daleko jednodušší a rychlejší na splnění.)
Warspite
 • Změněna rychlost otáčení věží na 3.3 stupně/sekundu.
Hood
 • Změněna rychlost otáčení věží na 5 stupňů/sekundu.
Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘŮ

 1. Ať konečně vytáhnou z popela DD a letadlovky, protože to, jak se dnes kempí, už nemá obdoby!!!
  Všude samej ostrůvek že si každý hráč může přivlastnit klidně 2-3, když není ostrůvek tak má polovina lodí stejně kouřovku a kdyby se je odtama snažil někdo nedejbože vypudit, tak máme širokou škálu prostředků, které mu v tom třeba i bez hráčova přičinění zabrání.Hlavně že se brečelo o “neviditelné střelbě” díky poměru dostřel/naspotování, když teď je to ještě horší, páč se střílí z pozaskal.
  Ale ono se stačí podívat, jaká třída tvoří většinu prémiáků a je jasné, komu wg nadržuje a nadále bude.

 2. Nemyslim si ze mas uplne pravdu, s CV je to ted horsi, ale DD jsou podle mne v pohode. spamovat torpama pres pul mapy dokaze kazdej opicak.

  Mne naopak ostruvky maximalne vyhovuji v kombinaci se smoukem parada a bitvy jsou zajimave.

  Co je podle mne na hovno je MM a z toho plynouci slozeni tymu, takze jediny reseni jsou cety. Kdy se dobre slozi ceta – napr. dve BB a americky DD kvuli smoku pak se to da jakz takz hrat a i celkem pravidelne vyhravat.

  Chtelo by to prilakat vic hracu, aby mel MM lepsi vyber na skladani tymu.

  • Pokud lze někoho vytorpit na půl mapy, je chyba někde jinde, páč pokud někdo nasvícenej a zaměřenej vic než minutu nezmění rychlost ani směr, je to “hlupák”.
   Ale o to mi ani tak nejde. Jde o to, že se k zakempeným hráčům nelze vůbec dostat a trošku tu hru rozhýbat. Nezlob se na mě ale pokud téměř v každé hře skoro všichni kempí, připomíná to spíš WoT než námořní bitvy.
   A co se letadel týče, ano, pokud pošlu na samotnou bitevku 4 letky a vrátí se mi sotva třetina letadel, taky to není úplně paráda.

Comments are closed.