Vesmír se stal místem velkých námořních bitev – v aprílovém eventu World of Warships

2

Vesmír se stal místem velkých námořních bitev – v aprílovém eventu World of Warships.

Velkolepě pojaté bitvy v prostředí, kam se rozhodně se svými křižníky nikdy v běžném životě nepodíváte, se uskuteční od 29. března do 11. dubna. Tradiční žertovně pojatý aprílový event tak míří tentokrát až do vesmíru.

Vývojáři ve hře představí rovnou devítku unikátníh Tier X vesmírných korábů i s jejich komandéry. Každá loď samozřejmě bude mít svoje plusy a mínusy, každá nabídne jiný způsob boje.

Níže tedy přehlídka některých z nich:

FlyFire: Dáváte přednost stroji, který jde jen těžko odhalit, pokud odhalen být nechce? Pak pro vás bude skvělou volbou model FlyFire. Mezi jeho přednosti patří elegantní konstrukce, výtečná raketová výzbroj a úžasné maskovací zařízení. Jako prototyp pro tuto nádhernou loď posloužil americký torpédoborec Gearing.

Galaxy: Galaxy bude vyhovovat těm, kteří rádi hledají to, co je pečlivě skryté, a překvapují nepřítele svými kvantově-kumulativními granáty. Její výzbroj v podobě emitoru neutrin černých děr navíc přijde vhod ve všech ostatních bojových situacích. Tato loď vychází z amerického křižníku Des Moines.

Hellcarrier: Je vaší parketou ovládání hejn dronů? Pak vám doporučujeme Hellcarrier. Dobývejte vzdálené kouty vesmíru! Jako prototyp pro tuto loď posloužila japonská letadlová loď Hakuryu.

Paris: Chcete kombinaci rychlosti a pancíře? Zkuste Paris! Jemné tvary a nestydatě rychlopalná děla! A nezapomeňte na jedinečné iontové trysky, navržené speciálně pro tento typ lodi. S jejich pomocí se v mžiku oka dostanete k jakékoliv hvězdě. Jejím původním modelem je francouzská bitevní loď République.

Zaya: Pluje jako hvězdný motýl, je krásná jako výbuch tisíce sluncí a hrozivá jako talurianský vakuový had — to je vše, co potřebujete vědět o elegantní kosmické lodi třídy Zaya. Tato kráska vychází z japonského křižníku Zao.Norma.

Aurora: „Fantomové neprojdou“ je hlavní motto inženýrů, kteří navrhli silný a majestátní křižník Aurora. Vzpomeňte si na tato známá slova, až budete tomuto neporazitelnému titánovi velet. Vychází z neméně majestátního sovětského křižníku Moskva.

Ohodnoťte tento článek!

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Beru tyhle akce na apríla a janevimkdy, je to většinou celkem chutná poleva , ale na ten dort na kterej to lijou je toho trošku škoda 😀

  2. Není kouzlo vesmíru v 3D prostoru? Ale chápu že je snazší to nechat na klasickou 2D mřížku než přepracovávat engine a ovládání. Ale takový podlet pod trup kde má loď slepé místo v obraně by nemusel být špatný… V Homeworldu ta třetí osa byla pěkně zpracována:-)

Comments are closed.