Veřejný test 0.6.6 – druhá fáze. Jen PvE odměny!

0

Druhá část veřejného testu poběží od 31. května 18.30 SELČ do 5. června, 15.00 SELČ. Mějte na paměti, že jde o testovací prostředí, takže se mohou kdykoli provádět neoznámené aktualizace či údržby. Odměny za účast v testování zůstávají stejné, dostanete je však pouze za účast v PvE bitvách!

PvE scénáře jsou tedy opět hlavní náplní druhé fáze testu.

Opět zde testujeme AI scénáře. Nutno říci, že po první fázi mi přišly občas dost obtížné, jelikož když jsem je jezdil, sám prakticky jsem nebyl schopen uspět. Proto si do druhé fáze seženu parťáka, abych mohl reagovat na sílu AI nepřátel. Odměny jsou za PvE mise asi proto, jelikož bylo daleko jednodušší vyjezdit si odměny v náhodných bitvách, na rozdíl od obtížných PvE scénářů.

Upozorňujeme, že váš postup z první fáze testování se nepřenáší do fáze druhé. Máte však novou šanci získat odměny!

Na svůj účet na běžném serveru získáte 3 signální vlajky od každého druhu (kromě nových speciálních vlajek) za to, že na serveru veřejného testu odehrajete 1 PvE bitvu.

 

Deset vzorů kamufláže typu „6“ (+100 % zkušeností za bitvu) na běžném serveru získáte za to, že vyhrajete 10 PvE bitev na testovacím serveru.

Za získání 8 000 základních ZK v PvE bitvách na testovacím serveru dostanete jeden den prémiového účtu na běžném serveru.

Vyhrajte ve všech čtyřech PvE operacích s divizí o čtyřech a více hráčích na testovacím serveru a získejte 5 kusů od každé nové speciální vlajky:

Obrázek Název vlajky Efekt vlajky
Wyvern +50 % kreditů

 

Ouroboros +777 % k volným zkušenostem

 

Hydra +50% k získaným ZK

+150 % ke zkušenostem velitele získaným v bitvě

+250 % k volným zkušenostem

Rudý drak +100% k získaným ZK

+100 % ke zkušenostem velitele

 

 

Podrobnější informace o testserveru a celé aktualizaci naleznete na stránkách World of Warships.

Ohodnoťte tento článek!