Už jen 3 dny

3

V prémiovém obchodě jsou k dostání dvě prémiové lodě, japonský Kamikaze a americký USS Smith. Kompletní nabídku, můžete najít na stránkách Wargamingu. Kamikaze je japonská bestie pátého Tieru. Smitch je v americkém stromě na druhém Tieru.

Kamikaze

Vedoucí loď své třídy Kamikaze se dlouho v prémiovém obchodu World of Warships neobjevila. Kamikaze byla projektována jako vylepšení torpédoborců třídy Minekaze, které byly zaměřeny na rychlost. Byly vybaveny šesti torpédy. Kdo ví, jestli se ještě v prodeji objeví. Možná na Vánoce, nebo na nějakou jinou speciální akci. Kamikaze je vybavena 120 mm/45 3. verze, s kadencí 6 ran za minutu. Dostřel 7.6 km s 8% šancí na zápal na HE nábojích. Maximální damage HE nábojů je 2000. Dostřel torpéd je 7 km, což na pátém tieru není nejhorší. Poslední důležitá informace je, že má 11 000hp. Maximální rychlost je 37.5 uzlů. Oproti Minekaze má lepší otáčení věží, takže se nemusíte bát, že byste při manévrování měli problémy s věžemi jako Minekaze.

37a1187a-cc26-11e6-ba4e-ac162d8bc1e4

Smith

První torpédoborec amerického námořnictva navržený k operacím na otevřeném moři. Toto plavidlo, na rozdíl od dříve postavených torpédoborců, bylo vybaveno turbínou a jednotným kalibrem děl. Pokud hledáte skvělé trolítko pro pobavení na nižších tierech, bude USS Smith dobrá volba. Taky se v obchodě běžně neobjevuje. Proto je možná fajn těch 152,-Kč investovat. Popřípadě si můžete koupit nějaký větší balíček. Maximální rychlost USS Smitha je 28 uzlů. Kdybyste hledali nějaké výhody, tak má velmi rychlá děla na loď druhého tieru. Má velmi malý profil a velice rychle nabíjí torpéda. Bohužel 76 mm děla jsou nejmenší ráže ve hře, takže malá damage a nízká penetrace.

37a6ecfa-cc26-11e6-bfe4-ac162d8bc1e4

Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Zajímal by mě jeden fakt. V čem je rozdíl mezi torpédoborci Kamikaze a Kamikaze R z projektu R?

Comments are closed.