USS Texas v prodeji na NA serveru

14

Do prodeje ve World of Warships, bohužel pouze na severoamerickém serveru, se dostala první americká premiová bitevní loď (pokud nepočítáme odměnový Arkansas). Jde o bitevní loď 5. tieru USS Texas třídy New York. New Yorku vznikly pouze dvě jednotky, právě NY, který je ve standardním vývojovém stromu a pak Texas. To základní si Texas nese stejné, pět dělových věží po dvou dělech ráže 356mm.

Je zřejmé, že v dohledné době se USS Texas dočkáme i v Evropě. V souvislosti s chystaným velkám buffem amerických bitevních lodí vyšších tierů by to proto mohl být zajímavý kup na cvičení kapitána.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekGottwy CZ: Replay T-28 s F-30
Další článekT-50-2 se vrací
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

14 KOMENTÁŘŮ

 1. Pokud by vydali třeba USS Idaho (třída NM a tier 6), tak bych o tom uvažoval… NM mám stále v přístavu (už hodně dlouho…Je to hodně dobrá loď ve své třídě) NY jsem odehrál a bez sebemenší lítosti prodal… Podle mě není důvod tohle kupovat… Přecvičování kapitánů na vyšších tierech (14 a více bodů skillu) je stejně pakárna a skoro každý kromě masochistů to řeší dublonama.

  • Na druhou stranu by ale byly T6 značně nevyvážené, kdyby tam každý druhý jezdil v OP Mexicu…

  • Pokud by třeba vydali šestkovej americkej torpédoborec třídy Farragut jako prémiák, tak po něm bych taky skočil… 🙂

 2. No ja som zvedavy na ten „buff“ americkych bitevnych lodi. Uz 2 mesiace kvoli nevyvazenym parametrom Montany tu hru nehram. Len chytam nervy, ked s nou vyplavam 🙁 Predat ju nechcem, sa mi fest paci 🙂

 3. jj koupim koupim, a za pár měsíců něco jako vždy pozměněj a bude z toho plečka jako např. to udělali s aurorou (zmena skillu-ráže urychlených děl) a bude. Sry ale už ne …

  • Atago je pořád lepší a lepší. Na nějakou Auroru s.re pes. 😉

  • U tohoto prémiáku, co je prakticky stejnej jako NY není potřeba se bát… Tahle loď v ničem nevybočuje co by bylo potřeba nerfovat… Aurora byla hroznej krám i před nerfem skillů (dostřelu). Něco tak pomalýho jsem dlouho nehrál a to cvrnkání nábojů obrovskejma obloučkama až nad mraky mě neskutečně točilo… Každej zásah zničený pohon nebo kormidlo… Ne, na Auroru rozhodně se*e pes!

   • No vidíš, a mě se ní hrálo fajn, až na tu zmíněnou rychlost, a obloučky jsou fajn, když to padá za ostrov a sám jsi v poho 😀 .
    Problém je že teď se neotáčí děla dost rychle na to, aby jsi během střelby mohl i manévrovat a tudíž buď střílíš ale neuhneš, nebo se točíš a uhejbáš, ale skoro nestřílíš, na prd…
    A dále např. : ten falešnej komín na Emdenu byl dobrej a pak ho nevím proč posunuly, skoro jediněj důvod proč tu loď mám je historie a její věrné vyobrazení oni udělaj z ok verze kekel? sry ale ne, ještě že byla zadarmo (za misi)
    Navíc s tankama taky nevím kdy my zase co přeoraj, takže prem. stroj od WG si hoooodně rozmyslím.
    sry za slohovku 😉

Comments are closed.