USS Saipan konečně přichází do eshopu

8

13. dubna 2016 je pro World of Warships historický den. Dnes totiž Wargaming uvolnil pro volný prodej úplně první letadlovou loď premiového typu. Ano, jde o tolikrát zmiňovanou letadlovou loď 7. tieru USS Saipan. V prodeji je ve dvou balíčcích, za 950,- jen se stáním v přístavu a a 1350,- s hromadou dalších věcí. Charakteristiky zůstaly tytéž, co po posledních úpravách, tedy decky 2-2-0 a 3-0-1, přičemž ten druhý má osm střemhlavých bombardérů, shazujících bomby na auto přesností, jako kdyby to byl ruční shoz.

Recenze USS Saipan od iChase (replay začíná v 8:17)

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekPrůzkum jednoho z hráčů
Další článekWoTmaniaxxl: T-34 – 3 vítězné znaky
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

8 KOMENTÁŘŮ

 1. Chlapi nevíte někdo, jestli se dostane i do ingame-shopu za goldy?

 2. Bezva, Saipan v přístavu a po deseti prohrách v řadě dokonalé nasr… k večeru. Dokonalý MM. Poslední peníze pro Zku…… Wargaming.

   • Tři letadla v letce jsou hodně málo a jak níže píše Black_White, enemy letku hned tak nezastavíš. Většina bitev je opravdu proti Rangeru. Jinak střemhlavé bombardéry super proti torpédoborcům, tam většinou DMG kolem 10000 stačí a i na auto slušná přesnost + neztratíš tolik letadel kvůli AA.
    Za ty série proher bych ale občas do Wargamingu minimálně jednu letku poslal taky.

 3. včera jsem ji potkal s Rangerem, já deck 0-1-3 on 2-2-0 a moc si chlapec nezahrál. vlnu co jsem na něj poslal tak protiletadlovky moc nepocuchali cca 3-4 letouny? A fightery i když 9 tir tak jsou jen 3 a než ti sundají letku 6 tak jim to dost trvá když si sní nalítneš nad BB nebo skupinku CL tak dostane celekem pokouřit. Těšil jsem si na něj celkem dost, ale ted ještě určitě počkám .(

 4. Chtěl jsem si ji koupit, ale pom tom co jsem četl, také vyčkám. Tím nerfem WG Saipan hodně poškodil. Začíná to být jako u Wot, že prémiáky budou horší než lodě z vývojového stromu.

Comments are closed.