USS Saipan ještě tento týden

12

Jedna rychlá a krátká zpráva před spaním, týkající se očekávané premiové letadlové lodi USS Saipan. Získat jej bude možné dvěma způsoby a to v balíčku s premiovým účtem a vlajkami, v prodeji ale bude také úplně samotný jen se stáním v přístavu. Jak to bude s misí, to ještě nebylo definitivně rozhodnuto, pokud bude kupován za goldy (cca 7500), zřejmě bude muset být splněna.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článek12. 4. 2016
Další článekPrůzkum jednoho z hráčů
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

12 KOMENTÁŘŮ

  1. Tak za mise by mohla být cena zohledněna, ne? Jinak mise postrádají smysl.

    • jj je to traparna s nima …. za chvili budou chtit aby clovek udelal 20 drepu nez si neco bude moct koupit 😀

      • Ta mise se dá celkem pochopit… Jde o to, že si tu letadlovku nekoupí nikdo, kdo už nemá CV tieru V. (pokud si správně vybavuju prvotní informaci k této misi). Já osobně bych podobné mise zavedl i u ostatních prémiáků. Loď T8 by si mohl koupit jen ten, kdo už vyexpil standardní loď stejného tieru… To by ubylo Tirpitznoobů… Ale to je jen utopie, protože by WG nevydělal… Alespoň že v případě CV a jejího zdrcujícího vlivu na hru v podání totální lamy někoho z WG přimělo se zamyslet.

    • Ty by mely byt predevsim proto, aby si lod nekupovaly totální lopaty, co si CV ani nezkusily.

  2. Já bych si ji i koupil, ale. Prvnímoje premium loď byla Murmansk, celkem chválená a dobrá do změny skillu na dostřel. Od té doby je k ničemu. Hraju jen Atlantu, což je občas očistec ale je to loď co mě baví a pak už hraju jen US CV. Takže Saipan by byla volba na další premium. Jenže jak mám vědět, že ji zase po měsíci nedodrbou jako ten Murmansk?

Comments are closed.