USS Indianapolis spatřen na EU serveru

7

Chystaný premiový křižník 7. úrovně USS Indianapolis, by se měl v dohledné době dostat do prodeje. Už jsme tady o něm psali, včetně jeho detailních charakteristik. A že už je minimálně na americkém a evropském serveru testován dokládá fakt, že už ho několik hráčů potkalo. Zatím byly známé jeho screenshoty z gamemodels3d.com, kde jsou ovšem jen neumělé 3D modely, tentokrát vám přinášíme jeho plnohodnotné screeny přímo z bitvy.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekVonDoom4: Recenze T26E1 SP [WT]
Další článekZměny AA na amerických BB 8. – 10. tieru
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

7 KOMENTÁŘŮ

  1. A zvláštním perkem Indianopolisu bude nehlášení potopení… Přesněji zpráva po potopení se zobrazí až po třech minutách od události. (černý humor)

    • Ma vecsi dostrel ako Pepsina aj ako Myoko takze take zlo to zase nieje.

      • Nezpochybňuji kvality lodě ve hře…. Jednalo se o narážku na opravdový osud U.S.S. Indianopolis. Když byl potopen nikoho po něm nenapadlo několik dní vůbec pátrat. Byť měl být druhý den v přístavu.

  2. Tak nevím, zda bude ke koupi vhodná. Většina lidí již má Atlantu a další sedmičkový křižník, to není dobrá koupě. Měla být na 8. tieru a pak by to bylo zajímavé.

Comments are closed.