Třetím stromem ve Warships budou…

4

… Britové? Bylo by to logické, historicky velmi přispěli k rozvoji námořního válečnictví. Ovšem WG rozhodl jinak, protože třetí nebudou Britové, ale Sověti! Chtěli jste bojovat s HMS Hood? Nasrat.

Více informací v tomto postu na fóru přímo od vývojáře:

Mohu několik věcí potvrdit. Hra bude oficiálně spuštěna se dvěma stromy lodí, americkým a japonským námořnictvem. To nám umožňuje do hry vložit dostatek zajímavých lodí a vytvořit robustní a vybalancovaný matchmaking. Také to znamená, že nemusíte čekat dalších několik měsíců na další dvě námořnictva.

Ruské a britské lodě jsou vyvíjeny paralelně a i když jsme dříve předpokládali, že královské námořnictvo vydáme dříve, nakonec jsme se z obchodních důvodů rozhodli jinak. Po vydání hry tedy přijdou jako třetí Rusové, Britové budou po nich.

Abych byl upřímný, věřím, že pokud vytvoříme zábavnou a pohlcující hru, i fanoušci britských lodí ji budou hrát. Pokud však hru opustí, nebudou mít vliv na to, jaké další lodě budou implementovány. Původní alfa testeři vědí, že debaty na téma “hraní vs. historická přesnost” mě vždycky nadzdvihne ze židle, nicméně máme zde velkou ruskou komunitu, která má velmi silné národní cítění, což pro nás znamená, že bude hrát ruské tanky, lodě nebo letadla. A my jsme nenalezli podobně závažné ekonomické důvody k tomu, aby třetím národem byli Britové.

Takže nás debatami o Britech ve WoWs přestaňte otravovat, Britové budou, i s Hoodem a ostatními legendami. Mezitím si snad užijete ostatní tři námořnictva, která mají své vlastní unikáty.

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2014/10/06/and-the-third-world-of-warships-tree-is/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekInterview o WoT: Blitz
Další článekcarramba66: Replay T-62A
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

4 KOMENTÁŘŮ

Comments are closed.