Světlo WarGamingovské

0

Proč takto ztřeštěný název? Vysvětlím hned. Napsáním tohoto krátkého zamyšlení směřuji k tomu, proč vlastně ty rozdíly mezi jednotlivými servery. Proč a proč já nedostal tohle a on zas dostal támhle to … Je to vlastně reakce na poslední článek od WG …

Zdroj World of Warships

grafspee7

Je jasný, že všechno pokazil nějaký šílený kapitán se sadistickou rybkou. Nicméně, jen abych vše kapku objasnil. Ta mise, která všude chyběla je vlastně jen pro vlastníky Graf Spee. Tudíž pro ty, co neodolali a koupili si jej v obchodě za penízky. Na druhou stranu, takových lidí je opravdu mnoho. Jen já jsem tu loď potkal možná v desítkách bitev.

Na druhou stranu, jak WG informovalo: Kampaň Ježíškovy Vánoční konvoje začne v Evropě 2. ledna kms-admiral-graf-spee(01:01 SEČ) a potrvá do 19. ledna (00:59 SEČ), v souladu s ostatními regiony. To znamená, že veškerý herní obsah herních misí bude dostupný v pondělí pro všechny, nehledě na typ pořízeného balíčku (důležité je pouze vlastnictví lodě). Ti z vás, kteří místo koupě Graf Spee pracují na jeho získání pomocí kampaně „Honba za Graf Spee“ získají přístup k následující kampani „Ježíškovy Vánoční konvoje“ jakmile dokončí čtvrtou část kampaně „Honba za Graf Spee“ a křižník se ocitne v jejich přístavu.

cruiser_admiral_graf_speeTak z toho vyplývá, že i lidi, kteří si Graf Spee vyjezdí, budou mít šanci si Ježíškovu kampaň užít. Takže, pokud poslední 4. část kampaně začíná 9.1. kde musíte vyjezdit 32 000 a 20 000 zkušeností (samozřejmě jednu misi dvakrát). Tohle, když splníte, odemkne se vám míse finální, odjet jednu bitvu před koncem kampaně. Budete mít stále ještě devět dní na úžasný Ježíškův konvoj. Schválně nepíšu deset, protože odjet 64 000 zkušeností za den bude jen pro šílence.

Nicméně počítám s tím, že od 10.1.2017 bude ve World of Warships skoro jen výhradně na vodě Graf Spee.

 

 

Ohodnoťte tento článek!