Supertest: Tři nové mapy

10

Ve World of Warships přibývají mapy mnohem pomaleji, než v poslední době u World of Tanks. Přesto se tu a tam nějaká nová objeví. Nově se tak stalo na supertestu, kde jsou tři mapy, nazvané Okinawa, Sousedé a Ústí řeky. U všech tří vám přinášíme náhled úvodní grafiky a u dvou z nich také minimapy.

Úvodní grafika mapy Okinawa

Minimapa mapy Okinawa

Úvodní grafika mapy Ústí řeky

Minimapa mapy Ústí řeky

Úvodní grafika mapy Sousedé

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekWar Thunder: Sheridan a Sturer Emil
Další článekMinomet: Jak lze s arty střílet za překážky
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

10 KOMENTÁŘŮ

 1. Ty dvě mapy možná, ale ta třetí je podle mě normální fotka z Chorvatska… 🙂 Okinava pěkná… Ta druhá je hooodně scifi… Ty dva vodopády na těch malých ostrůvkách, kdy by ta voda musela nějakým přírodním zázrakem vystoupat až na vrchol, té skály aby pak znovu mohla spadnout dolu… Joj, to je jak z Alenky v říši divů… 🙂 LOL…

  • To že voda teče ze skály to každého zarazí, ale že sonar vidí za skálu nad tím nikdo nežasne 😀

   • Mě zarazilo to, kde se ta voda na špičce toho kamenného útvaru bere… To bude jen chyba na holopalubě ve startreku 🙂

    Sonar za skálu nevidí… jen radar… 🙂

 2. Nechci zase rýpat. Ale zajímalo by mne, kde berou vodu ty vodopády na té 2. mapě. Promiňte, ale nemohu si pomosi a nezeptat se.

 3. Já musím upozornit, že vulkanicky vytvořené horniny, což v tomto případě zjevně jsou, mohou vytvářet vodopády z podzemních vod. V tektonicky nestabilních oblastech, jako je Indický oceán, to není až taková vzácnost.

  Jako že to na tom obrázku vypadá divně, to fakt vypadá, no…

Comments are closed.