Střet regionů!

9

Evropa byla vyzvána na souboj a výzvu přijímá. Fanděte 19. listopadu svým šampiónům!

Petrohrad – 18. září 2016

Velitelství World of Warships obdrželo zprávu – odehrála se bitva! Hlášení říká, že v noci 17. září se evropský a severoamerický tým utkaly v bitvě, jež vešla ve známost jako „Bitva o Atlantik“.

V průběhu bitvy se proti sobě tyto síly postavily celkem devětkrát, přičemž vypálily tuny pro bitvu tvrzené oceli napříč oceánem. I přes chrabrý odpor americké síly nestačily na lepší evropskou taktiku a prohrály rozhodujícím rozdílem – v osmi z devíti bitev.

Zatímco Evropa teď dominuje v Atlantiku, v SNS regionu to vidí jako příležitost postavit se Evropě a vysloužit si celosvětové uznání v podobě titulu šampiónů moří.

Výzva byla vyřčena a Evropa ji akceptuje. Vyhlaste bojový stav v celé flotile!

Kapitáni,

19. listopadu v 16:00 SEČ budeme hostit další globální exhibiční zápas, tentokrát mezi nejlepšími týmy EU a SNS regionů. V sérii devíti bitev se utkají tři týmy z každého regionu. O vládci moří rozhodnou bitvy lodí VIII. úrovně ve formátu 9 vs 9.

Tři evropské týmy budou představovat vítězové nedávno dokončeného komunitního poháru Odem Mortis(čláenk je dostupný pouze v angličtině a němčině). Nemáme nejmenší pochybnosti o tom, že budou více než schopni vybojovat pro náš region příčku nejvyšší. Však své kvality předváděli v posledních týdnech opakovaně.

Nalaďte si živý přenos z turnaje, fandit svému oblíbenému týmu a snažit se odhadnout výsledky turnaje. Hráči, kteří odhadnou výsledky správně, budou mít šanci vyhrát herní odměny v celkové hodnotě přes 150 000 dublonů! Podrobnosti o možnosti se zúčastnit budou uvedeny přímo v živém přenosu!

Ten bude dostupný v angličtině, němčině, francouzštině a ruštině (Turry a TVgetfun).

 

Kompletní rozvrh zápasů a vysílání můžete najít na našem fóru World of Warships (pouze v angličtině).

 

Na bojová stanoviště!

4fe37a6da652d

Ohodnoťte tento článek!

9 KOMENTÁŘŮ

 1. Střet regionů!
  21.11.2016

  Ty idiote jeden! Zveřejníš tohle, co se odehrálo 19.11. až 21.11? Pčitom na foru WOWs je to od 8.11. A já vůl spoléhám na info zde. To bylo naposled, takovej ametérismus se nevidí ani na IDěs. Pitomče.

  • Nechápu proč jsi tak vulgární, ano zveřejnilo se to pozdě, ale šlo spiše o neštastnou náhodu, než o úmysl. Musel jsem jet služebně do německa a nemohl jsem psat, tak se moje članky zveřejňovaly postupně a u tohodle si bohužel nikdo nevšiml toho, že ten článek můsí jít ven okamžitě. To byla samozřejmě moje chyba za kterou se omlouvám, ale pokud seženeš ještě jednoho člověka co by psal o loďkách budu jen rád.
   Chtěl jsem před odjezdem přeložit ještě nějaké aktuality ze zakulisí ale bohužel jsem to už nestihl. Jak se vrátím vše napravím.

   Omlouvam se MartinH.

 2. Mmj Garrth by zvládnul jistě oboje, jak AW, tak WoWS. Co se ho zeptat?

  • Popravde, uz pres dva tydny na tom dela semnou a podivej se jak mu to jde 😀 …

    • ja to proste nestiham, o AW se pise dobre, ale psat o necem co si kazdy muze precist na offi strankach v cestine mi neprijde moc logicke … navic nejak neni dostatek motivace 🙂

     • No, to chápeme, nicméně bychom ocenili právě ty informace co dříve než na ofiko stránky prosáknou na zahraniční weby…

     • jj, taky začnu sledovat ofi stránky 😛 a motivace? ta není nikdy dostatečná 😀

Comments are closed.