Stream WoWs: Vyhlášení soutěže o kód

9

V pondělí jsme pro vás s Houmerem a Catfoodem streamovali World of Warships. V rámci streamu jsem vyhlásil soutěž o jeden kód do uzavřené bety. Přišlo 58 odpovědí a včera odpoledne jsme s Catfoodem a Houmerem vylosovali výherce. Slavnou bitevní lodí, která byla potopena při útoku na Pearl Harbor jsem samozřejmě myslel USS Arizona, i když bych vám uznal i USS Oklahoma, USS West Virginia a USS California, protože pojem “slavná loď” si může každý vyložit jinak.

Oba spolustreamery jsem poprosil o číslo 0 – 29, obě čísla jsem pak sečetl a od prvního odpočítal počet mailů, které mi došly.

Jak vidíte, výhercem je mail č. 42, který poslal Petr Husák. Ten dostane svůj kód mailem i s instrukcemi, jak jej použít. Všem ostatním alespoň děkuji za účast, pokud si chcete betu zahrát, stačí si koupit některý z předobjednávkových balíčků. Uvidíme se na moři!

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekAW: Paladin Artillery Trailer
Další článek24. 6. 2015
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

9 KOMENTÁŘŮ

  1. Moc dík za pěknou příležitost, aspoň sem zase jednou pocítilnaději… 🙂

  2. Jenom sem se chtěl zeptat, bude možné někde shlédnout ten stream? Mol sem se koukat jenom chvilkově a rád bych ho viděl celej…

  3. 42 … odpověď na základní otázku života, vesmíru a vůbec 🙂
    záznam streamu prosím bude?

Comments are closed.