Sovětské bitevní lodě

2
lodě

Už je to tady. Pomalu ale jistě začínají prosakovat informace a střípky detailů ohledně sovětských bitevních lodích. Zatím toho sice moc není, ale už teď to vypadá, že se na některé moc pěkné kousky můžeme těšit.

Zdroj jsem čerpal z TheArmoredPatrol, kam se taky můžete kouknout na celý článek v angličtině. Překlad dle mého nebyl nutný, jelikož se jednalo hlavně o historické postřehy o lodích, které najdete napřiklad na Wikipedii. Vybavení lodí, pancíře a obrany, se pak stejně nemusí odvíjet od skutečnosti, takže nač se zabývat detaily. Některé tvary lodí mne ale rozhodně zaujaly. Například Stalingrad na Tieru VIII by mohl být velmi zajímavým kouskem v přístavišti. Otázkou je, co s lodičkou udělají vývojáři. Nicméně už teď si dovoluji tvrdit, že tahle větev bude mít spoustu fanoušků. Nejen proto, že to bude pravděpodobně celý nový sovětský strom.

Tier I: Orlan
Tier II: Petropavlovsk-class

ub9aglz

 

Tier III: Andrei Pervozvanny-class

nz8wcdl

Tier IV: Gangut-class

eoli992

 

Tier V: Imperatritsa Mariya-class

ihvxvlu

 

Tier VI: Borodino-class battlecruiser (Taky známá jako Izmail-class, pojmenována po bitvě o Izmail)

nep5224izmail qjujtrb

Tier VII: Kronshtadt-class battlecruiser

qujxn0u

 

Tier VIII: Stalingrad-class battlecruiser

6tf2mll

 

Tier IX: Sovetsky Soyuz-class

8psp6p8

 

Tier X: “Super” Sovetsky Soyuz-class (430mm děla)

pmmxoez

 

Tier V premium: Paris Commune (Sevastopol) 1942 Modernization

dj0rs4w

Tier II Premium: Battleship Potemkin

panteleimon_1906

Tier VII Premium: Battleship Arkhangelsk (ex Royal Sovereign)

hms_royal_sovereign_fl18403

 

Ohodnoťte tento článek!

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Zapomněli jste dodat, že to je jen hráčský návrh a WG nikde oficiálně nepotvrdil že na SSSR BB větvi dělají a ze bude vypadat zrovna takhle. IMHO budou dřív RN BB, už proto o kolik je RN momentálně populárnější než SSSR, nehledě na fakt, že bych se hodně divil, kdyby BB linka začínala 2. tierem (Mikasu neberu za precedent jako premiák)

    • tam ten prvni tier je taky, ale bez fotky …., ja vim, oni to psali na vice webech, a nekde to vypadalo jako unikly, info. ale stejne tohle jsem jen spekulace, takze i kdyby to bylo ofic info mohlo by to byt ve zkutecnosti uplne jinak ale ohledne tech BB mas asi pravdu …oni stejne u tech lodi nemaj tolik moznosti jak u tanku …. kde brat a nekrast

Comments are closed.