Přicházejí evropské torpédoborce

1

Už nějakou se testuje nový strom, který bude brzy ve hře. Tvůrci jim říkali „evropští“, ačkoli termín „švédské“ by byl vhodnější, protože osm z deseti lodí pochází ze zemí “Abby a Lordi”.

První úroveň má být polský , ORP „Gryf“, ale nedostal se do testování, jak se to obvykle stává, nikdo nechce testovat ty nejnižší, což je škoda, protože bychom ho rádi otestovali. Na druhé úrovni máme austro-maďarský torpédoborec Tatra, a od třetí úrovně torpédoborce švédského námořnictva. Celkově lze říci, že lodě II – VI jsou docela specifické ve hře, docela dobrý rozsah torpéd, relativně přesné a vysokorychlostní děla, velmi dobrá rychlost a dobrá manévrovatelnost.

Jízda bez řídítek začíná pouze od úrovně sedmi. Lodě jsou velmi ovladatelné, malý počet děl (dvě věže, každá po dvou hlavních), jsou kompenzovány přesností a rychlostí střelby a torpédy. Ano, torpéda, která mohou proniknout pod kůži i těch nejtěžších a nejzkušenějších soupeřů v digitálních bitvách! Dosah: Tier 7, VIII a X – 12 kilometrů, při rychlosti 80 uzlů. Tier IX, dosah 13,5 km a rychlost 90 (slovy devadesát !!!) uzlů !!! Vypadá to, že od této chvíle bude tato vznešená „dívka“ mým oblíbeným torpédoborcem ve hře! Kromě „sedmičky“, kde je přebití torpéda 49,5 sekund, úrovně VIII – X, nabíjí torpéda přibližně 75 sekund (v závislosti na nainstalovaných modifikátorech). Pro tyto lodě je taktika jednoduchá, plavíte se skryti, vypustíte torpéda, skočíte zpět do bezpečné vzdálenosti, znovu nabijeme torpéda a znovu na nepřítele.

Pokud jde o spotřební materiály, máme opravu od úrovně V, protilietadlová obrana byla posílena od úrovně VIII, zatímco na Smalandu na úrovni X máme také radar s dosahem 7,5 km. Osobně mě naštve jen nedostatek kouře.

V tuto chvíli je linie velmi příjemná. „Šestka“ se hraje jako Francouzi, ale „sedmička“ je ještě lepší! (a ta torpéda !!!). Kamufláž je také uspokojivá a můžete jít až na 6 kilometrů od hladiny moře, což je docela slušný výsledek.

shot-20.02.23_10.41.42-0415

Dobré vlastnosti:

  • uspokojivá kamufláž
  • dobrá ovladatelnost
  • Torpéda !!!

Špatné vlastnosti:

  • bez kouřové clony
  • „Oprava“ pouze z úrovně V
  • může být rychlejší
Přicházejí evropské torpédoborce
Ohodnoťte tento článek!
4.2 (84%) 5 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

  1. Tie riadené proti-lodné raketky na poslednom obrázku sa asi nedajú použiť 🙂

Comments are closed.