V pražském klubu SkillZone proběhne setkání hráčů WoWs

3

Rádi bychom vás upozornili na velice zajímavou akci. Na stránkách World of Warships se objevilo oznámení, že v sobotu 7.října proběhne oficiální setkání hráčů World of Warships, které se uskuteční v pražském herním klubu SkillZone!

Akce se odehraje v sobotu 7. října 2017 od 13:00 do 18:00h.

Kde se akce odehraje?

Pražský herní klub SkillZone. Adresa: Orebitská 630/4, Praha 3 Žižkov

Jaký program vás čeká?

 • Miniturnaj
 • Diskuze s Tuccym
 • Welcome dring (nealko)
 • Testovací účty (pro ty, kteří nemají své)
 • Účastníci budou mít možnost setkat se, kromě Tuccyho, také s dalšími členy českého Wargaming týmu a to s Ivanou_Drago a YabbaCoe.  

Aby organizátoři měli přehled o tom, kolik z vás dorazí, je nutné se na akci předem zaregistrovat. Registrovat se můžete zde! Možnost registrace bude do 3. října 2017 do 23:59. Vstup a všechny aktivity v herním klubu budou plně hrazeny.

Podrobnosti včetně registrace naleznete zde!
Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘŮ

 1. Proc to je v praze. Vzdyt to neni ani poradne mesto. 400 km je strasne daleko to nedojdu. Proc to nemuze byt nekdy v brne nebo olomouci at to nemame tak daleko ze severni moravy. Jinak je to fajn napad takove setkani mam spoustu prihlouplych dotazu na ktere by mi tam asi odpovedeli. Ted jsem zcela odkazan na houmera a ten me zacina stvat s novyma videama. I tak je to pomoc pri hrani

  • Praha mu neni pořádné město a chtěl by to v Brneli 😀

   Sice nejsem Pražák (a ani nechci bejt), ale i tak +1 za pobavení 😀

  • Si stěžuj čeče, sice to do Praglu mám jen “asi” 100km, ale jakmile je třeba nějaká věc putovní po republice, třeba na 10ti místech, tak vsaď boty, že severní čechy vynechaj 😉

Comments are closed.