Poznámky z ruska

0

Na internetu se objevily další otázky a odpovědi. Pojďme se podívat na ty zajímavější.

Je to nefér nerfnout katapultované stíhačky na bitevních lodích (90 sekund), ale ne na křižnících (360 sekund).
Popravdě, ani nevím proč se na to někdo ptá, asi nezná úlohu jednotlivých tříd ve hře. Nicméně odpověď samozřejmě byla, že chtějí vybalancovat bitevní lodě a potřebují, aby měly slabší stíhačky. Na rozdíl od křižníků, které tu jsou hlavně od sestřelování letadel.

Budete zvyšovat skill cap pro kapitány (momentálně 19)?
Ne v blízké budoucnosti. Nejsem si jist, co by ve hře potom dělali kapitáni s 30 skill pointy. Všechno slyším, všechno vidím.

n0vhgr9

Jedna z otázek byla mířena i na některé efekty ve hře. WG se vyjádřilo, že v letošním roce plánují předělal efekty ve hře, takže si myslím, že se dočkáme zajímavých změn. Nejen nových lodí.

Kdy do hry přidáte nějaké nové herní mody? Náhodné bity jsou občas dost nuda, spousta hráčů čeká na hodnocené bitvy. Hra by s dalšími herními mody dostala opět šmrnc.
Máme dvě rozdílné části hry PvP a PvE. Momentálně máme PvE, random a hodnocené bitvy. Každá z těchto bitev má další rozdílné styly boje, jako je standartní bitva, domination, epicentrum atd. Na vrcholu toho všeho máme unikátní herní módy, jako byl například Halloween. Je pravda, že přidávat další a další mody by se mohlo za chvíli omrzet, takto se na ty události lidi těší daleko více.

Bylo by možné udělat katapultované stíhačky na bitevních lodích mnohem více agresivními? S ohledem na to že jim bylo sníženo množství paliva na 90 sekund.
Katapultovaní stíhači nyní fungují jak mají a rozhodně je v blízké budoucnosti nehodláme měnit.

Budete dávat na jednotlivé lodě identické moduly? Například torpédomety, nebo věže. Když vyzkoumám torpéda na jedné lodi osmého tieru, proč nepasují na druhou loď? Já pak musím získat dalších 20 000 zkušeností na skoro stejná torpéda na jiné lodi.
Většina modulů jena lodích unikátní, ale občas některé lodě používají stejné moduly. Herní ekonomika s tím již počítá.

Ohodnoťte tento článek!