Je potřeba vyladit letadlové lodě ve World of Warships?

2

Máme zde několik zajímavých témat, které se točí kolem lodí ve World of Warships. Úprava matchmakingu, vyladění letadlových lodí a něco navíc.

Cíle na vylepšení MM ve WoWs

  • Zlepšit rovnováhu tříd s přísnějšími pravidly pro zrcadlení.
  • Zlepšení rovnováhy mezi národy a třídami s cílem výrazně snížit nevyrovnané situace v bitvách (loď vs loď)
  • Jsou plánována i další vylepšení, ale ty budou provedeny po výše uvedených bodech, neboť ty jsou nejdůležitější
  • +/- 2 matchmaking v současné době není revidován. Tento princip poskytuje dostatečnou rozmanitost bitvy a umožňuje zdůraznit výhodu vyšších tierů

Mechanika viditelnosti a renderování

WG ví o zpoždění při vykreslení lodí a vidí to jako vadu. Pro vyřešení problému je vybrán samostatný programátor, WG se pokusí se co nejrychleji spustit aktualizaci, která by tuto vadu odstranila. Pro odstranění nepomůže pouze malá aktualizace, ale je potřeba napsat nový kód. Proto samostatný programátor.

Přepracování letadlových lodí

Wargaming vidí letadlové lodě jako naprosto nevyvážené, občas příliš silné. Ani se jim nedivím. Proto Wargaming připraví přepracování CV. Dle WG je na letadlové lodě potřeba spousta zkušeností. Bylo by dobré vyladit i skilly pro letadlové lodě. Wargaming by potřeboval udělat letadlové lodě zábavnější. Nicméně se to může dostat do fáze artilerií ve WoT.

uss_laffey_worldofwart2usd

 

Je potřeba vyladit letadlové lodě ve World of Warships?
Ohodnoťte tento článek!
4.75 (95%) 4 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Nwm, která letadlovka je OP, ale když jsem naposledy útočil se sedmičkovou jap. letadlovkou na osamocenou bitevku a vrátilo se mi méně letadel, než kolik jsem vyslal letek, tak jsem to v podstatě vzdal. Myslím, že původně na tom bylo nastavení letadlovek o něco lépe než teď. Letadla díky svým vlastnostem ( hlavně rychlost ) významě mění (ostatně jako v dějinách doopravdy) povahu námořní bitvy a myslím si, že spíš než upravit pouze letadla/letadlovky, by to chtělo upravit i bitvy, a to především velikost map a délku bitvy, ale to wg nikdy nepřipustí.

Comments are closed.