Post-apokalyptický Lex

0

Nová aktualizace dorazila do režimu „Brutal Fight“ ve World of Warships. Začněme s plusy. Vzhled lodi je ve stylu “Mad Max”, poté, co byl vylepšen různými grafickými drobnostmi a odpadky, a malovaly se na něj různé graffiti.

Skvělá manévrovatelnost torpédoborců, lodě se otáčí jako tanečnice z “Moulin Rouge”, takže se můžete hbitě pohybovat mezi citlivými torpédy jako útočník v soupeřově pokutovém území.  Mapa bojiště je velice zajímavá a dynamická a dá se v ní dobře taktizovat. Omezuje vás jen zmenšující se ohnivý kruh, díky kterému má bitva spád.

shot-19.07.01_17.19.52-0271

A plusy jsou u konce. A nevýhody? Pro začátek vezmeme výzbroj. Nepřítel velice efektivně napadá vaši flotilu. Zásahy jsou prakticky stoprocentní a jediný efektivní protiútok jsou torpéda, která jsou ale velice jednoduše vymanévrovatelná. Jediná možnost jak je využívat je hrát s kamarády, aby jste se mohli domlouvat na úderech do nepřátelských řad.

Chování AI je dosti zákeřné, možná někdy moc až moc inteligentní. Další mínus je hra squadron proti náhodným lidem. Byl by dobrý nápad oddělit samostatný režim pro náhodných hráčů a část pro squadrony, pak by šance byly o něco větší.shot-19.07.01_17.20.08-0159

Nicméně i tak je tento režim velice zábavný a oblíbený. Navzdory všem nedostatkům, je tento režim skvělý, rychlý a scéna ze standardní hry zábavná.

Post-apokalyptický Lex
Ohodnoťte tento článek!
2.33 (46.67%) 3 hlas/ů